У суботу, 22 вересня,  біля під’їзду будинку група невідомих напала на одеського громадського активіста, голови міської організації партії «Сила Людей» Олега Михайлика. Потерпілого у критичному стані госпіталізували в лікарню. Про це пише одеське видання «Думська».

«Сьогодні ввечері (22 вересня, — ред.) невідомі стріляли в одеського громадського активіста Олега Михайлика. Зараз потерпілий знаходиться в Єврейській лікарні, йому роблять операцію», —  про це виданню розповіла дружина потерпілого.

В Одесі розстріляли відомого активіста: подробиці

Видання зазначає, що Олег Михайлик, який став жертвою нападу, раніше неодноразово виступав проти муніципальної адміністрації Одеси.

Колега активіста Олександр Солонтай на своїй сторінці в Facebook розповів, що стан Михайлика критичне.

За словами радника керівника ГУ Нацполиции в Одеській області Руслана Форостяка, сам потерпілий звернувся за допомогою до співробітників поліції.

В Одесі розстріляли відомого активіста: подробиці

«У Михайлика поранення в плече і грудну клітку», —  повідомив Форостяк.

У лікарні розповіли, що кулі, які потрапили в тіло Олега Михайлика, не зачепили серце, але у потерпілого велика втрата крові.

«У Михайлика стріляли з близької відстані з вогнепальної зброї. Куля потрапила в грудну клітку, але не зачепила серце. Близько літра крові потрапило в абдомінальну порожнину», — розповів лікар Єврейської лікарні, оцінивши стан Олега Михайлика як стабільно важкий.

В Одесі розстріляли відомого активіста: подробиці

Нагадаємо, що в Херсоні напали на відому активістку Катерину Гандзюк. Невідомий підстеріг її біля під’їзду будинку і хлюпнув в обличчя кислоту.

За півтора місяця після замаху на життя активістка і керівник справами Херсонського міськвиконкому перенесла вже 11 операцій з видалення омертвілих тканин і пересадки шкіри.

Докладно про стан Катерини розповів чоловік потерпілої Сергій Денисов. За його словами, останнім оперативне втручання відбулося 18 вересня.