В Україні можуть легалізувати криптовалюти

В Україні криптовалюти можуть бути визнані одним з видів активів. Регулятором ринку виступатиме Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку.

Інфрормацію про завершення підготовчого етапу до легалізації криптовалют підтвердив заступник глави Нацбанку Олег Чурій, зазначивши при цьому, що концепція розроблялася за дорученням Ради з національної безпеки і оборони. Про це повідомляє Finclub .

«За дорученням Ради з національної безпеки і оборони завершується підготовка концепції з регулювання ринку криптовалют. Розробкою займається міжвідомча робоча група за участю регуляторів фінансового ринку та учасників ринку. В основі концепції те, що криптовалюти будуть визнані одним з видів активів, які торгуються на майданчиках. Регулятором цього ринку буде виступати Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку», — повідомив Чурій.

За словами Чурія, учасники ринку криптовалют нестимуть відповідальність за дотримання фінансового моніторингу при проведенні операцій, а діяльність на ринку криптовалют буде ліцензуватися.

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

Чтобы получать лучшие новости, подписывайся @ntinua

В Україні можуть легалізувати криптовалюти
×
Жми «Нравится», чтобы читать нас на Facebook