ЛЕНТА

В Україні подорожчали продукти – Держстат

В Україні зафіксовано зростання цін на соціальні продукти харчування.

У квітні, порівняно з березнем, середня вартість молока в Україні зросла на 0,7% – до 15,07 грн за літр продукту. Про це повідомляє прес-служба Держстату.

Хліб в середньому подорожчав на 0,7%. У січні 1 кг хліба в Україні коштував 11,6 грн (близько 5,6 грн за буханець). Серед всіх видів м’яса подорожчала тільки свинина – на 5,6% – до 69,3 грн за 1 кг. У той же час, яловичина подешевшала на 0,3%, курятина – на 0,08%. Минулого місяця українці могли придбати 1 кг свинини в середньому по 69,3 грн, 1 кг яловичини – по 68,7 грн, 1 кг курятини – по 42,4 грн.

Нагадаємо, раніше OBOZREVATEL писав про те, що більшість українців вважають, що вони живуть за межею бідності. Держстат опитав 13 тисяч сімей протягом 2017 року (у всіх регіонах, крім Криму та окупованої частині Донбасу). Майже 95% опитаних назвали ознаками бідності відсутність таких можливостей: не відмовляти собі в найнеобхідніших недорогих продуктах харчування; хоча б через день споживати страви з м’яса і риби; оновити зимовий верхній одяг і взуття для дорослих раз на 5 років і придбати її за необхідності для дітей; купити телевізор, холодильник, пральну машину, телефон.

Натисніть, щоб прокоментувати

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Події

вгору
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!