В Україні провели десятки постановочних «вбивств»: у МВС розкрили подробиці

В Україні за останні три роки стався десяток інсценованих правоохоронними органами «вбивств», і всі вони допомогли здобути докази злочину і покарати винних.

Про це OBOZREVATEL заявив радник міністра внутрішніх справ Іван Варченко. За його словами, представники зарубіжних країн просто не розуміють, в якій ситуації зараз перебуває Україна, де останнім часом також скоєно десяток замовних вбивств і замахів, сліди яких ведуть до Росії.

«Я б хотів, щоб в благополучних країнах, чиї представники зараз висловлюють занепокоєність неправильною роботою українських спецслужб, ситуація залишалася б такою ж благополучною. Але Україна знаходиться в іншій політичній, економічній і військовій ситуації. В Україні тільки за останні чотири роки можна нарахувати десяток реалізованих замовних вбивств і замахів. Це вбивство Аміни Окуевої, замах на Адама Осмаєва, вбивство співробітників спецслужб Хараберюша і Шаповалова, вбивство Вороненкова, Махаурі, Шеремета. Замах на Мосійчука, коли загинули невинні люди, замах на Геращенка», — зазначив Варченко.

Також він нагадав, що в країні за останні три роки стався десяток подібних постановочних вбивств. «Якщо ви пошукайте в Інтернеті, то знайдете інформацію про десяток подібних злочинів. Так, там були менш резонансні особистості, бізнесмени, адвокати, звичайні люди, яких замовляли близькі родичі заради спадщини. І такі постановки дозволяють слідству бездоганно формулювати звинувачення. І можна гарантувати, що судовий процес закінчиться обвинуваченням, а не виправданням, тому що не вистачило доказів. Подібну практику використовують і спецслужби інших країн. Наприклад, в Естонії так «вбили» поліцейського. Теж був резонанс, тому що він виявився живий», — говорить Варченко.

На його думку, такі дії в справі Бабченко виправдані і тим, що спецслужбам вдалося отримати список можливих жертв з 30 чоловік.

 

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

Чтобы получать лучшие новости, подписывайся @ntinua

В Україні провели десятки постановочних «вбивств»: у МВС розкрили подробиці
×
Жми «Нравится», чтобы читать нас на Facebook