ЛЕНТА

Вагінальні кульки і ерекційне кільце: чим ще розважаються в захопленому Донецьку

Секс-шоп в окуповану Донецьку поділився інтимними секретами місцевих жителів.

Про найпопулярніші іграшки, їх використання в громадських місцях та контингент магазинів для дорослих написав VGORODE.UA.

Відносно тих, хто приходить за покупками, продавці відзначають цікаву картину – частенько в магазини заходять дідусі. Кажуть: “хочу бабусю порадувати”, і купують вібратори. Але найпопулярніший вік покупців в Донецьку все ж від 27 і до 35 років. Приходять парами і разом вибирають товари. Як правило, найбільше перепадає жінкам, тому що товарів для них більше.

Значна частина покупців відчуває себе некомфортно. “Мені не для себе, а для подарунка!” – часто саме з такою фразою заходять в секс-шоп вперше. Але іноді дійсно для подарунку”, – говорять в магазині.

Але популярність товарів все-таки незаперечна.

ТОП-3 жіночих іграшок

1. Це вібратор “а-ля натюрель”.

2. Кульки – всіляких кольорів і розмірів.

3. Метелик-трусики.

ТОП-3 чоловічих іграшок

1. Ерекційне кільце із стимуляцією клітора.

2. Вагіна-мастурбатор.

3. Вакуумна помпа.

Новий тренд

Один з найбільш ходових товарів – іграшки для пар. Наприклад – хіт продажів вібратор з пультом. Є кілька його версій. Різниця в потужності, наприклад. У другій версії – іграшка працює без пульту, режими змінюються натисканням. Третя версія відрізняється потужністю – на 30 відсотків більше, вібрує інтенсивніше, є пульт управління режимами. Нещодавно вийшла його четверта версія. У неї є навіть пульт дистанційного керування, це взагалі зараз модний тренд.

До речі, такими іграшками часто користуються в громадських місцях, як у фільмі “Гола правда”, вібратор в дівчині, а пульт у чоловіка, і він може несподівано включати вібрацію.

Натисніть, щоб прокоментувати

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Події

вгору
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!