ЛЕНТА

Вакарчук чи Зеленський: кого більше люблять українці

Недовіра до існуючої системи влади та потреба у нових обличчях – найчастіше саме так українці пояснюють своє бажання кардинально змінити кандидатів на майбутніх виборах.

Ймовірно саме тому виникають на політичній арені такі претенденти на президентське крісло, як гуморист Володимир Зеленський та лідер “Океан Ельзи” Святослав Вакарчук. В чому феномен цих двох людей?

Трійка лідерів: запити змінюються

Поки що розрив між головними кандидатами у президенти – щонайбільше кілька відсотків, тобто лідери рейтингів балансують на межі 10% голосів. Вакарчук, до слова, утримується на перших позиціях, навіть соціологи відверто здивовані – від 6 до 9% голосів, хоча президентських амбіцій він офіційно не оголошував. Сенсацією стала й офіційно зареєстрована партія “Слуга народу” : у разі парламентських виборів зібрала б 4%.

“У нас зараз приблизно 26 потенційних кандидатів. За різними опитуваннями від 37 до 44% виборців, які точно голосуватимуть, не готові віддавати голоси за жодного з них”, – пояснив експерт Інституту політичної освіти Олександр Солонтай.

 

Натисніть, щоб прокоментувати

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Події

вгору
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!