Вам буде соромно від цього видовища: росіянки накинулися на Джонні Деппа

Сам американець відреагував незворушно

Стало відомо, російські шанувальниці закидали нижньою білизною відомого актора й музиканта Джонні Деппа в ході концерту групи Hollywood Vampires в Москві. Відео розмістила в соцмережах одна з фанаток творчості Джека Горобця. Сам американець відреагував спокійно. Пікантну частина дамського гардероба він прикріпив до своєї гітарі і продовжив грати

Вам буде соромно від цього видовища: росіянки накинулися на Джонні Деппа
Варто зазначити, що 54-річний Депп виявився прихильником краси російських дівчат. Про це він сам розповів на прес-конференції в Москві.
— Слов’янські риси обличчя — це красиво. Крім того, у російських дівчат в очах тисячолітня культура, це теж викликає притягання, — зізнався артист.

Так само група Hollywood Vampires була створена в 2015 році. Тоді ж вийшов у світ її дебютний і поки що єдиний альбом. Крім голлівудського актора до її складу входять один з перших шок-рокерів Еліс Купер і засновник культового гурту Aerosmith Джо Перрі. Основною ідеєю, яку переслідували при створенні групи її засновники, було відродження духу і атмосфери The Hollywood Vampires — знаменитого питного клубу, яке існувало в 1970-х роках.

Під час концерту в Москві вони зіграли кавери на пісні гурту Led Zeppelin, The Who і інших «мастодонтів».

Знаменитий актор Джонні Депп порадує публіку спільним виступом з гітаристом музичної групи Aerosmith Джо Перрі та Елісом Купером на стадіоні «Олімпійському» в Москві. Концерт відбудеться 28 травня цього року.

Hollywood Vampires уже в Москві. Саме про це повідомляють автори проекту на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook. Джонні Депп сходив в Музей поета Володимира Маяковського в столиці Росії.

Вам буде соромно від цього видовища: росіянки накинулися на Джонні Деппа

«Так багато варіантів, що можна відвідати і побачити в Москві. Хотілося б відвідати мавзолей Леніна, відвідати магазин російських музичних інструментів. Але все залежить від вільного часу», — сказав Депп журналістам в неділю.

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

Чтобы получать лучшие новости, подписывайся @ntinua

Вам буде соромно від цього видовища: росіянки накинулися на Джонні Деппа
×
Жми «Нравится», чтобы читать нас на Facebook