ЛЕНТА

Важко уявити: Що буде, якщо зіткнуться флоти США і Росії

У Середземному морі може розгорнутися війна флотів Росії і США, однак така ймовірність невисока.

Таку думку висловив колишній глава Генштабу ВС РФ генерал армії Юрій Балуєвський, пише “Комерсант”.

При цьому наголошується, що можливості флотів США і РФ цілком дозволяють “не заходити на територію противника: боротьба флотів не має на увазі зближення кораблів”.

“Це рух з військово-морської бази Норфолк – швидше з все, такий показовий виступ, спадок з дипломатії колишніх років”, – підкреслив він.

На його думку, ситуація в Середземному морі не дійде до реальних ударів з жодною зі сторін, все буде залежати від керівництва обох країн.

Полковник запасу Віктор Мураховський зазначає, що якщо до Середземного моря дійде тільки одне авіаносне угруповання, РФ легко відповість у разі потреби морською ракетною авіацією і підводними човнами.

“Правда, швидше за все, цього не буде. Наприклад, близько Північної Кореї кружляли іноді і по три авіаносних угруповання, до ударів так і не доходило”, – підкреслив він.

Крім того, експерт уточнив, що за той час, поки угрупування буде йти з Норфолка – а це не менше шести днів, – ситуація в регіоні може змінитися “кілька разів”.

Президент США Дональд Трамп разом з міжнародними союзниками розглядає всі можливі варіанти реагування на застосування хімічної зброї в Сирії.

Натисніть, щоб прокоментувати

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Події

вгору
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!