ЛЕНТА

Вбиває красу та молодість: зірки радять відмовитися від популярного напою

Старіння, зайві кілограми та поганий обмін речовин – причина в одному?

Всі ми звикли, що зірки зі сторінок глянцю виглядають приголомшливо. Списуємо таку красу на результат праці пластичних хірургів і навіть не замислюємося, що головний секрет Голлівуду зовсім в іншому. Більшість відомих та заможних назавжди відмовилися від напою, який, на їх думку, згубно впливає на зовнішність і організм.

Креми та косметика не приховають проблемної шкіри, адже у першу чергу головна запорука краси у здоровому харчуванні. Наприклад, Дженніфер Еністон та Гвінет Пелтроу вже давно забули, що таке молоко.

До кави та сніданку вони його не вживають, оскільки забиває пори і провокує появу вугрів. Існує кілька наукових досліджень, які доводять, що до виникнення вугрів призводить вживання молока і продуктів з високим глікемічним індексом. Відмова від нього не тільки покращує стан шкіри, але і дозволяє скинути кілька зайвих кілограмів.

Молоко: користь і шкода

Якщо в організмі існують порушення, то молоко дійсно може стати корисним продуктом для дорослої людини. Оскільки молоко багате кальцієм, то воно вважається продуктом номер один для людей, які страждають на остеопороз – крихкість кісток. При боротьбі з застудою необхідні імуноглобуліни, які утворюються з білка.

Основні факти про користь і шкоду молока 

Амінокислоти, що містяться в молоці, позитивно впливають на нервову систему, так що при безсонні корисно випивати 200 мілілітрів молока за годину до сну. Молоко здатне знизити кислотність шлункового соку, тому воно може допомогти при печії. Воно також сприяє утворенню білків в організмі, тому спортсмени завдяки молоку можуть нарощувати м’язову масу.

Якщо молоко п’є здорова людина, що не страждає ніякими розладами або захворюваннями, то в кращому випадку цей продукт є нейтральним для організму, тобто не приносить ні користі, ні шкоди. В ході досліджень британські вчені визначили категорії людей, яким пити молоко протипоказане.

Молочний антиген “А” може викликати свербіж, висип і навіть напад бронхіальної астми. Крім того, у більшості людей в літньому віці розвивається атеросклероз, а молоко тільки сприяє цьому, тому що в ньому міститься кислота, яка відіграє важливу роль у розвитку хвороби.

Джерела кальцію 

Крім того, здатність організму переробляти молоко з віком значно знижується, тому після сорока років краще обмежитися стаканчиком напою в день.

Таким чином, люди, які не страждають тими чи іншими відхиленнями можуть без побоювання пити молоко – воно не принесе їм шкоди, хіба що зайві кілограми. Але якщо організм страждає одним з розладів, перерахованих вище, то від молока краще відмовитися.

Дивіться: вся правда про користь і шкоду молочних продуктів

Натисніть, щоб прокоментувати

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Події

вгору
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!