«Велика сімка» оголосила про продовження співпраці з Росією

«Група семи» промислово розвинених країн заявила про продовження співпраці з Росією «у вирішенні регіональних криз і глобальних викликів». Про це мовиться у поширеному вночі 24 квітня комюніке за підсумками зустрічі глав МЗС держав «Групи семи» у Торонто.

Про це повідомляє «Радіо Свобода».

Зазначимо, що країни G7 можуть розглянути запитання про посилення санкцій щодо Росії у зв’язку з її політикою на південному сході України.

«Ми продовжуватимемо зміцнювати наші можливості для вирішення гібридних загроз, в тому числі у сферах кібербезпеки, стратегічних комунікацій та контррозвідки», – мовиться у документі.

При цьому міністри закордонних справ «Групи семи» вказують на «невідповідну і дестабілізаційну поведінку Росії, включаючи втручання у демократичні системи країн», закликають Москву «припинити цю поведінку, яка сильно шкодить перспективам конструктивної співпраці», а також «виконувати свої міжнародні зобов’язання, обов’язки як постійного члена Ради безпеки ООН, підтримуючи міжнародний мир і безпеку».

«Ми вітаємо національні заходи, спрямовані на обмеження російської ворожої розвідувальної діяльності і зміцнення нашої колективної безпеки», – мовиться у документі.

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

Чтобы получать лучшие новости, подписывайся @ntinua

«Велика сімка» оголосила про продовження співпраці з Росією
×
Жми «Нравится», чтобы читать нас на Facebook