ЛЕНТА

Відома тенісистка Шарапова заручена, хто цей щасливчик

У російської тенісистки, схоже, все серйозно в особистому житті

Російська тенісистка Марія Шарапова прогулялася Нью-Йорком у компанії засновника аукціонного дому Paddle8 Александра Гілкса.

Пару вже не вперше бачать разом на публіці, однак поки ні Шарапова, ні Гілкс не коментували своє приватне життя. У Twitter опублікували фото з прогулянки Шарапової. На безіменному пальці правої руки спортсменки можна побачити кільце.

Зазначимо, що останніми підтвердженими бойфрендами Шарапової були баскетболіст Олександр Вуячич і тенісист Григор Димитров. З Гілксом Марію бачили разом на початку року у Лос-Анджелесі.

Нагадаємо, 7 березня 2016 року Шарапова оголосила, що її тест на допінг, взятий на Australian Open, дав позитивний результат на заборонений препарат мілдронат.

За словами тенісистки, вона приймала мельдоній для профілактики діабету, але з 1 січня 2016 року препарат входить до списку заборонених, про що спортсменка, як вона каже, не знала. Шарапова також заявила, що протягом десяти років приймала препарат, прописаний їй сімейним лікарем.

Після цього у Nike заявили, що “засмучені та здивовані” через заяву спортсменки і що компанія призупинила угоду із тенісисткою. Nike – один з основних спонсорів росіянки. За оцінкою журналу Forbes, співпраця зі спортивним брендом приносить їй до 30 млн доларів на рік.

Шарапова відбула дискваліфікацію та повернулась до гри. На останньому турнірі Великого шолому Australian Open вона поступилась у третьому колі німкені Анжеліці Кербер та вилетіла з турніру. Сьогодні Марія займає 41-е місце у рейтингу WTA.

Натисніть, щоб прокоментувати

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Події

вгору
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!