ЛЕНТА

Відрізав голову і витяг серце: син вбив власну матір перед Великоднем

В селищі Нижнє Гурово (Курська область, Росія) 27-річний чоловік вбив власну матір.

В близькому оточенні запевняють: зловмисник страждає від шизофренії вже давно, під час останнього нападу йому здалося, що в 63-річну жінку “вселилися біси і духи”.

Спочатку він наніс безліч ножових поранень, відрізав голову та вирізав серце, проткнувши його. Потім, весь закривавлений і з пустими очима, сам прийшов до сусідів, заявивши: “Я вбив відьму”.

Те, що вбивця на інвалідності другої групи через психічні розлади підтверджують заключення медиків, а також експертиза місцевих слідчих. На допиті згодом затриманий розповів: вирізавши серце намагався його “вставити назад, бо всіх бісів вже вигнав”. До правоохоронців зателефонували налякані сусіди, котрі боялися за власне життя та безпеку, чоловік далі продовжував поводити себе неадекватно і не усвідомлював всього жахіття свого вчинку.

Співробітники УВС, які прибули на місце, виявили в будинку підозрюваного мертве тіло, яке “було розчленоване і лежало в калюжі крові”.

За фактом злочину порушили кримінальне провадження, поки що його помістять під варту, а вже незабаром проведуть повноцінну експертизу, аби зрозуміти: шизофренія це насправді, чи просто заздалегідь сплановане вбивство.  Поки невідомо, що буде із затриманим, якщо з’ясується протилежне доводам лікарів.

За такий вчинок йому за місцевим законодавством світить не менше 10-15 років позбавлення волі.

 

Натисніть, щоб прокоментувати

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Події

вгору
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!