ЕКСКЛЮЗИВ

“Відрубувати руки, повісити, розстріляти – це те, чого хоче народ”, – Тарута

Всі процеси в українському парламенті, а також взаємодія з олігархами на сьогоднішній день курируються безпосередньо з адміністрації президента.

Про це заявив засновник політичної партії «ОСНОВА» Сергій Тарута, коментуючи акції протесту націоналістичних сил під Верховною Радою.

«Сьогодні націоналісти хочуть показати силу. Але це не реальна боротьба, покричати Порошенко: «Ну-ну, дограєшся». Так, дійсно терпіння у народу все менше і коли я зустрічаюся з виборцями в багатьох регіонах, то питання відрубувати руки, повісити, розстріляти – вони все більше і більше звучать, на це є запит суспільства. Тому нам потрібні патріоти, а не націоналісти, адже громадський протест це добре, але він повинен бути цивілізованим», – зазначив Сергій Тарута.

Народний депутат також заявив, що будучи в парламенті він може спостерігати за колегами, які отримують розпорядження з адміністрації президента під час голосувань.

«Найактуальніша в Україні проблема, це проблема Банкової. Тому що управління парламентом і всією країною відбувається з адміністрації президента. Я бачу по парламенту, коли хочуть проголосувати за якийсь закон, з Банкової їм приходить розпорядження. І дуже показово, коли голосувати прилітають з-за кордону депутати, які дуже рідко бувають в сесійній залі, але які дуже сильно зав’язані з Банкової. Коли вони заходять в зал, то вже зрозуміло, сьогодні буде голосування», – резюмував Сергій Тарута.

Натисніть, щоб прокоментувати

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Події

вгору
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!