Вихованець зоопарку вирвався на свободу: 6 загиблих, 3 поранених

Хижака приспали і повернули до клітки

В суботу вранці, 14 липня, в одному з американських зоопарків в Новому Орлеані з клітки вирвався ягуар Валеріо. За той недовгий час, поки він знаходився на волі, звір встиг загризти на смерть шістьох тварин і поранити ще трьох. На щастя, ніхто з відвідувачів зоопарку і співробітників не постраждав.

«Приблизно через годину хижака вдалося приспати і повернути до клітки, але за цей час він встиг задерти чотирьох альпак, страуса ему і лисицю. Ще один альпака і дві лисиці поранені», — йдеться в повідомленні ВВС.

Жахлива подія примусила адміністрацію закрити зоопарк для відвідування на весь вихідний, і відкрився він тільки у неділю.

Вихованець зоопарку вирвався на свободу: 6 загиблих, 3 поранених«Співробітники відреагували негайно. Ветеринари приготували транквілізатори і вистрілили в ягуара капсулою із заспокійливим. Він заснув за декілька хвилин», — повідомляє адміністрація зоопарку.

Незважаючи на те, що сталося, присипляти тварину не будуть. Віце-президент парку Одубон Джоел Гамільтон заявив, що «він зробив те, що зазвичай роблять ягуари».

«Безпека наших гостей, співробітників, волонтерів та тварин — наш пріоритет номер один. Ми дуже серйозно ставимося до цього інциденту і намагаємося з’ясувати, як це сталося, щоб подібне не повторилося», — пообіцяли до адміністрації.


Вихованець зоопарку вирвався на свободу: 6 загиблих, 3 поранених

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

Чтобы получать лучшие новости, подписывайся @ntinua

Вихованець зоопарку вирвався на свободу: 6 загиблих, 3 поранених
×
Жми «Нравится», чтобы читать нас на Facebook