ЕКСКЛЮЗИВ

Вийти з СНД простіше простого, тому що де-факто ця організація не існує

Новина про те, що Україна вийшла з СНД – це яскравий приклад базового підходу влади в роботі з громадською думкою. Цей принцип простий – коли потрібно щось показати, то показуй те, що нічого тобі не варто. СНД нічого не варто, тому що вже років 15 ніхто не може відповісти на питання, що взагалі означає ця абревіатура. Вийти з СНД нічого не варто, тому що де-факто ця організація не існує. Як передає replyua.net, про це у своєму блозі пише український блогер і журналіст Юрій Романенко.

За його словами, Україна забрала своїх чиновників з апарату СНД ще в 2014 році. Якщо Україна виходить з СНД, то виникає питання, що у нас з договором про дружбу з Росією, що товарообігом з Росією, який в минулому році істотно виріс? Тобто ми виходимо з СНД, але по ходу у нас якісь дивні відносини з РФ. І ці відносини можна було навіть якось пояснити, якби на всередині країни ми проводили комплекс робіт по ослабленню енергетичної залежності, розширенню ємності внутрішнього ринку, запуску великих інфраструктурних проектів.

Це все вимагає ресурсів, так, але, перш за все, це вимагає волі, але цієї волі немає, тому всі ці струси повітря про виходи з СНД для Петра Олексійовича як мертвому припарка.

Романенко вважає, що ключове завдання 2014 року – не допустити обвалу держави, Порошенко вирішив, але вирішив шляхом консервації старого режиму. Однак, консервація старого режиму актуалізує проблему життєздатності української держави, яка не може бути дозволена в умовах, коли вся база старого режиму випарувалася. Саме це і є порядок виборів 2019 року.

Натисніть, щоб прокоментувати

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Події

вгору
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!