ЛЕНТА

Випробування нової путінської іграшки потрапили на відео

У Міноборони Росії опублікували відео випробувань малого ракетного корабля “Ураган” на Ладозькому озері.

На кадрах відео видно, як судно проходить в акваторії озера, і що роблять “помаранчеві чоловічки” на кораблі.

Також, під час випробувань пройде комплексна перевірка цілого ряду систем життєзабезпечення корабля.

Заплановано, що після завершення випробувань, влітку цього року, “Ураган” буде прийнятий до складу Балтфлоту.

МРК “Ураган” — головний корабель проекту 22800 центрального морського проектно-конструкторського бюро “Алмаз”. Ці кораблі оснащені системою ракетної зброї і артилерійськими комплексами, а також радіотехнічним озброєнням.

Малий ракетний корабель проекту 22800 “Ураган”, який відноситься до кораблів нового покоління, вийшов з добудовчої набережної суднобудівного заводу “Пелла” і приступив до першого етапу заводських ходових випробувань на Ладозькому озері.

Нагадаємо, у Феодосії (Крим) на військово-морському полігоні Росія почала випробування нового безпілотного робототехнического комплексу “Клавесин-2”.

Апарату вже присвоїли офіційний військовий індекс 2Р52 – тобто, йдеться на високу ступінь готовності до прийняття на озброєння.

Як відомо, у випробуваннях підводного робототехнического комплексу 2Р52 бере участь спеціальне опитове судно проекту 20360ОС Віктор Чероков.

У 2007 році АНПА “Клавесин-1Р” використовувався з борту атомного криголама “Росія” в полярній експедиції “Арктика-2007”, і завершив Державні випробування в 2008 році.

Раніше, 18 травня, у Чернігівській області був успішно проведений остаточний етап випробувань нової модифікації ракетного комплексу “Скіф”. Про це повідомляє прес-служба київського державного конструкторського бюро “Луч”.

Під час випробувань, як йдеться у повідомленні, проведені пуски керованих ракет “Скіф” і всі цілі, зазначені ним, були успішно вражені.

Відзначається, що переносний протитанковий ракетний комплекс “Скіф” призначений для ураження живої сили противника, а також рухомих і нерухомих броньованих цілей, що мають комбіновану, рознесену або монолітну броню. Крім того, комплекс здатний вражати малорозмірні цілі типу довготривалих вогневих точок, легкоброньованих об’єктів та вертольотів.

Комплекс “Скіф” унікальний своєю можливістю наведення ракети на ціль з закритих позицій і укриттів, а це знижує ризик ураження навідника відповідь вогневих ударів противника.

Натисніть, щоб прокоментувати

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Події

вгору
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!