ЛЕНТА

Випробування завершені: Україна починає випуск великокаліберних снарядів

Порошенко показав відео стрільб та виробництва боєприпасів для гармат “Гіацинт”

Президент України Петро Порошенко заявив, що випробування 152-мм снарядів вітчизняного виробництва завершені і тепер починається серійне виробництво. Про це йдеться на його сторінці у Facebook.

Глава держави підкреслив, що Україна також планує налагодити виробництво й інших боєприпасів для артилерії ЗСУ.

“Завершено випробування 152-мм снарядів для артилерійської системи “Гіацинт”. Зараз підприємство “Артем” переходить до серійного виробництва 152-мм снарядів, які найближчим часом поставлятимуться в українську армію. Наступний наш крок – в короткий термін перейти до виробництва снарядів і для інших артилерійських систем в розмірах від 100 мм до натовського калібру 155-міліметровий”, – зазначив Порошенко.

Нагадаємо, наприкінці липня артилерія ЗСУ зазнала нові великокаліберні снаряди. Під час стрільб були використані бойові осколково-фугасні снаряди. А для оцінки балістичних характеристик снарядів задіяний передовий балістичний радар виробництва однієї з країн-членів НАТО.

Раніше ми писали про те, як змінилася українська артилерія за останні роки. Організація бойових дій часто лягає саме на плечі артилерії та ракетних військ.

Натисніть, щоб прокоментувати

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Події

вгору
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!