ЛЕНТА

“Вів людей, зникав, вони гинули, а він все фотографував і …”: Семена Семенченка звинуватили у нових злочинах

Одіозний командир добровольчого батальйону “Донбас”, нині – народний депутат України (“Самопоміч”) Семен Семенченко є фінансовим шахраєм, брав участь у викраденні людей і під час активних бойових дій у 2014-2015 роках не виявив героїзму, а навіть навпаки.

Про це йшлося в ефірі “Закритої зони” з Володимиром Ар’євим на телеканалі “Прямий”, передає Корупція.Інфо.“Ця історія руйнує імідж одного командира, створеного олігархічним медіа. Хто ж такий – Семен Семенченко, або Костянтин Гришин. В основу розслідування “Інформаційного опору” лягла історія колишнього бійця добробата “Донбас” Олександра Калашника.

Співзасновник батальйону “Донбас” Сергій Єрьомін розповідає, що знайомий із Семенченком з початку 90-х. “Він служив у Тольятті, і втік із частини додому, в Україну. За ним приїхала міліція, але все порішали. А потім він швидко став членом ОЗУ в Макіївці”, – повідомив він, додавши, що брат друга Семенченка з позивним “Хаммер” від самого початку служив у терористичному батальйоні “Восток”.

І бійці батальйону, і волонтери, які допомагали “Донассу” весь цей час, стверджують, що практично не бачили на бойових позиціях ні Семенченка, ні наближених до нього осіб.

“Усі думали, що він йшов попереду як лідер. Але він не брав участі. Він людей вів, а потім зникав. Люди гинули. Він все фотографував і викладав пости у Facebook”, – заявив начальник штабу батальйону “Донбас” В’ячеслав Власенко (“Філін”).

За словами народного депутата України (не входить у жодну фракцію), однієї із засновників благодійного фонду “Донбас” Наталії Веселової, про злочини Семенченка їй не було відомо доти, допоки бійці не почали повертатися з Іловайська. “Спочатку вони нічого не розповідали. Потім, поступово, почали говорити про те, що відбувалося в зоні АТО. Зазначу, що Семенченко ще тоді, влітку 2014-го гостро реагував на будь-яку критику. І дуже часто я від нього чула: “Ця людина – ворог, треба вивезти його в АТО, а там шалена куля – і справа з кінцем”. Але я не думала, що це може бути сказано всерйоз”, – зазначила парламентарій.

За її словами, викрадення Олександра Калашника змусило її повірити, що Семенченко саме так і розправляється з опонентами. “Тоді я почала боятися і за своє життя та безпеку своєї родини”, – розповіла Веселова. Вона також повідомила, що з її особистого банківського рахунку, зареєстрованого у ДФС як волонтерський, були вкрадені більше 200 000 гривень. “На даних із камер банкоматів я впізнала дружину Семенченка Наталю Московець”, – зазначила народний депутат.

Натисніть, щоб прокоментувати

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Події

вгору
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!