Влада продовжує знищувати нові політичні партії,- Розумна сила

Влада продовжує посилювати політичний тиск на нові перспективні партії, тож вдається до використання адміністративної машини впливу.

Про це 2 серпня під час прес-брифінгу в прес-центрі “Українські новини” заявив лідер політичної партії  “Розумна сила” Олександр Соловйов.

“Вчора у центральному офісі партії, кількох регіональних офісах, а також у квартирах керівників “Розумної сили” співробітники СБУ провели обшуки. Ми розцінюємо це як чергову спробу залякати нашу політичну силу та намагання зупинити нашу законну діяльність. Владі не вдалось залякати незаконними методами, я маю на увазі напад радикалів на мого заступника минулого місяця, тож тепер вони прагнуть задіяти адміністративний ресурс», — пояснив політик.

Крім того, коментуючи обшуки в офісах партії “Розумна сила”, що відбувалися 1 серпня, в політичній силі заявили, що фактичної і обґрунтованої причини для таких дій співробітників СБУ існувати не може.

“Якщо влада вважає, що таким чином їй вдасться залякати нас або змусити припинити роботу – вона помиляється. Партія має сильну структуру, із реально діючими осередками по всій країні. Ми розуміємо, що ми маємо продовжувати роботу, аби зупинити беззаконня, яке відбувається із потурання влади”, — говорить заступник лідера партії “Розумна сила” Олександр Савченко.

Нагадаємо, що вчора, 1 серпня, у офісах  партії відбулись обшуки, а 6 липня націоналістична організація “С14” зірвала чергові збори політичної партії “Розумна сила” і жорстоко побила заступника лідера партії Олександра Савченко.

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

Чтобы получать лучшие новости, подписывайся @ntinua

Влада продовжує знищувати нові політичні партії,- Розумна сила
×
Жми «Нравится», чтобы читать нас на Facebook