Все про “досягнення” Вови: Гройсман виділить 12 млн гривень на власний піар, а на пенсії грошей нема

З серпня в Україні очікується нова хвиля реклами з логотипом «Уряд Гройсмана»: на оренду рекламних площ для вихваляння успіхів уряду Кабмін виділить 7,7 млн ​​гривень на додачу до 4,6 млн вже витрачених коштів. Про це повідомляє рух «Чесно» з посиланням на прес-службу Кабінету міністрів.

«З метою інформування громадськості про урядові реформи, зокрема, про реформи системи охорони здоров’я, освіти, децентралізації і т.д., Департамент (Господарсько-фінансовий департамент Секретаріату Кабміну – прим.) Уклав договори з ТОВ« Гудмедіа », ТОВ« Євромедіа Компані », ТОВ« ОРТ МЕДІА », ТОВ« Сигматрейд », ФОП« Сохар О.Т. »для створення і розміщення інформаційної продукції, в т.ч. зовнішньої реклами, відеороликів, друкованих матеріалів тощо на загальну суму 4 658 328,10 гривень », – повідомили в Кабміні у відповідь на запит« Чесно ».

ТОВ «Гудмедіа», яке виграло в травні тендер на 1,34 млн грн, мало створити чотири відеоролика: з водіями, що вихваляють відремонтовані дороги, щасливими батьками, чиї діти вчаться в нових сучасних школах, щасливою молоддю, що обслуговується в Центрах надання адміністративних послуг, і з картою відремонтованих лікарень України та людьми, які отримують талон електронної черги.

У свою чергу, ФОП «Сохар О.Т.» зобов’язався за 1,03 млн розмістити до 22 грудня в 43 регіональних ЗМІ близько 100 інформаційних матеріалів, «Євромедіа Компані» – виготовити за 33,74 тис. Грн тридцятисекундні радіосюжети, а «Сигматрейд »- надрукувати 60 000 плакатів за 121,4 тис. грн.

Самий же великий куш зірвав «ОРТ МЕДІА», який виграв в квітні тендер в 1,55 млн грн. і зобов’язав розмістити 410 сітілайтів і рекламних щитів з логотипом «Уряд Гройсмана» в 22 областях України. Ця ж компанія перемогла і в ще одному тендері, що відбувся 20 червня: за умовами тендеру, вона отримає 7,7 млн ​​грн. (!) За розміщення 200 бордів в серпні цього року і ще 410 з вересня по грудень.

Як бачимо, гроші ллються рікою, і новітньою інформацією про досягнення Вови, судячи з цього довогору, що не піде ніхто. При цьому НБУ повідомляє, що дефіцит держбюджету за перше півріччя склав майже 10 мільярдів гривень, Пенсійний фонд по нібито технічні причини ніяк не може Роздуплись з виплатою липневих пенсій, восени гряде чергове підвищення цін на воду (хлор, розумієте, так подорожчав, так подорожчав , що просто сили немає! ..) – коротше, бабла в країні масово не вистачає. Втім, як каже закон Ломоносова-Лавуазьє, якщо десь чогось вибуло, значить, десь чогось прибуло. Ну а приділити частку малу від цього прибулого на рекламу себе, коханого – це вже сам бог велів. Знову ж, як відомо, сам себе не похвалиш – так і будеш ходити до самих виборів як обпльований. Народ-то у нас сволота невдячна і без роз’яснень хрін зрозуміє, яке йому чудове уряд привалило …

 

за матеріалами Корупція.Інфо

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

Чтобы получать лучшие новости, подписывайся @ntinua

Все про “досягнення” Вови: Гройсман виділить 12 млн гривень на власний піар, а на пенсії грошей нема
×
Жми «Нравится», чтобы читать нас на Facebook