ЛЕНТА

Все-таки у президенти? Заява Вакарчука змусила 100-тисячний зал замислитися

Музикант пообіцяв всій країні чимало несподіванок

Концерт гурту “Океан Ельзи” з нагоди Дня Незалежності України зібрав повний НСК “Олімпійський”. Більше 100 тисяч слухачів до першої ночі співали тексти знайомих пісень в унісон. В композиціях Святослава Вакарчука знайшлося й дещо значно більше, аніж просто слова підтримки.

Плани Вакарчука

Перше, на що звернув увагу виконавець: у так званому “президентському секторі”, де зазвичай сиділи імениті гості, цього разу були самі ветерани АТО.

Лідер” ОЕ” також підкреслив, що всі зміни в країні починаються з того моменту, коли кожен починає діяти.

“Коли мені було 19 років, я мріяв стати музикантом, але ніколи не міг подумати, що буду грати на цьому 100 тисячному стадіоні. Справжні зміни починаються з тебе, коли ти цього дуже хочеш. Подумайте, які зміни ми очікуємо, адже вони починаються з кожного з нас”, – додав Вакарчук і ці слова публіка сприйняла по-різному, знайшовши у них прихований підтекст.

Підігрівав такі настрої і сам виконавець ще напередодні концерту, на який пообіцяв багато сюрпризів.

“Про мене стільки багато пишуть і говорять, що навряд чи люди сумували. За музикою, мабуть, сумували. Це зовсім інше. Я теж за нею сумував і з нетерпінням чекав на цей концерт. Дивувати будемо багато чим. Ну, в першу чергу, подивіться на цю чудову сцену, яку робила українсько-латвійська команда. Буде багато сюрпризів, пов’язаних з цією сценою. Нам пощастило з погодою і не буде зовсім даху. Тобто ми будемо із зорями”, – пояснив музикант.

Дивіться: Концерт “Океану Ельзи” 2018 до Дня Незалежності

Натисніть, щоб прокоментувати

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Події

вгору
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!