ЛЕНТА

“Ввозити авто в Україну тепер буде простіше”: Президент підписав важливий закон

Президент України Петро Порошенко підписав закон, який передбачає скасування перевірки відповідності транспорту екологічним нормам при їх ввезенні в Україну, передає Корупція.Інфо.

Справа в тому, що чинним законодавством передбачено, що при ввезенні автомобіля на митну територію України з метою їх першої реєстрації контролюється їх відповідність еконормам.

По факту це означало, що ще при перетині кордону у громадянина, який ввозить авто, повинен бути сертифікат відповідності на це авто, який можна отримати тільки на території України.

Щоб прибрати з законодавства відверту нестиковку, що дозволяє недобросовісним чиновникам митниці отримувати корупційний дохід, в кінці лютого Верховна Рада внесла зміни в закон «Про деякі питання ввезення на митну територію України та реєстрації транспортних засобів» ще в кінці лютого, тепер же він повернувся з підписом гаранта.

Тепер сертифікат потрібно буде надати вже на внутрішній митниці безпосередньо при процедурі розмитнення. Крім того, були внесені правки, які дозволяють ввозити в якості гуманітарної допомоги автомобілі швидкої медичної допомоги, спецавтомобілі та пересувні медклініки, які можуть не відповідати сучасним екостандартам.

Натисніть, щоб прокоментувати

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Події

вгору
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!