ЛЕНТА

“Я російськомовний, можу написати диктант”: Порошенко змінив коней на переправі, викликайте Фаріон

Інтерв’ю Петра Порошенко в ефірі ICTV поставило в глухий кут багатьох українців, змусивши замислитися про те, що стратеги політтехнологів гаранта дала збій. В цей раз “під розстріл” потрапила фраза Порошенко, що він сам є російськомовним людиною.

Ось послання для жителів сходу України. Перша позиція: ми повинні зберегти Україну, ніхто не буде зазіхати на ваше право говорити російською мовою. Я сам російськомовний, і я вже багато разів говорив, що для мене абсолютно природно говорити російською мовою. Я готовий позмагатися з ким завгодно, написати диктант або твір“, – сказав він.

“Президент України Петро Порошенко заявив, що є російськомовною людиною і готовий написати диктант або твір, щоб довести це… Громадянину України потрібно створити комфортні умови і не порушувати право спілкуватися в побуті, в школі, в освіту тією мовою, яка йому зручніше”, – стверджував Він. Нагадаю, що рівно місяць тому – у Річницю дня народження Шевченка, Порошенко заявив, що кожен українець повинен перейти на українську мову, оскільки перехід на українську мову – це справжній і свідомий вибір кожного українця.Схоже, політтехнологи порошенко втратили всякий розум і в паніці кидаються, хапаючись за будь-які самі божевільні ідеї в надії запобігти неминуче…” – пише українка.

Громадяни України відреагували на такий меседж:
Випускайте в загін Фаріон і Ніцой!”, “Ось і я тиждень тому задавала питання, хто з цих двох кандидатів підніме мовне питання… перший пішов… а в цей час в раді будуть розглядати « мовний закон», що передбачає штрафи за невикористання української мови”, “Несамовите видовище”. “Такий хитрюжка”, “Тому слабкий розумом Парубій відключає в Раді мікрофон російськомовним депутатам?”, “Прямо по дзеркалах дереться..“.

Варто відзначити, що після вищезгаданого ефіру, Порошенко провів опитування у себе в Telegram-каналі, де запитає чи помітили українці зміни після 1 квітня.

33% українців відповіли, що зміни поки слабо помітні.

Натисніть, щоб прокоментувати

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Події

вгору
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!