ЛЕНТА

“Я спалю цю трибуну і весь парламент”: погрози Ляшка в Раді

Голова Радикальної партії Олег Ляшко знову виступав у Верховній Раді з черговою популістською заявою

З трибуни парламенту Ляшко викрикував вимоги своєї партії. Політик критикував отримання траншу від МВФ і проведенням реформ в Україні. Протягом всього виступу Ляшко зривався на крик і в кінці перейшов на прямі загрози.

«Готовий спалити трибуну і весь парламент до чортової матері», – погрожував Ляшко.

Відзначимо, що експерти вже не раз викривали Ляшко в прямій брехні і політичних маніпуляціях. Так, Комітет виборців України проаналізував мови політика, і знайшов в них неправду і методи маніпуляції.

Експерти для аналізу відібрали кілька фактів із заяв Ляшко.

«Олег Ляшко має хорошу експертизу в багатьох питаннях, тому він вміло маніпулює фактами в своїх виступах. Рядовому виборцю складно оцінити реальну роботу політика і убезпечити себе від популізму, бо Олег Ляшко будь-яку інформацію може обернути на свою користь», – розповів голова КВУ Олексій Кошель.

З п’яти проаналізованих заяв чотири мали маніпулятивний характер, а одна виявилася брехливою.

Зокрема, Ляшко заявляв: «Я особисто хочу жити чесно. Саме тому чесно показав, все що у мене є. І обгрунтовую це». Однак, Ляшко не задекларував витрати на свій останній 10-денний відпочинок в Таїланді, де тільки авіапереліт коштував 108 440 гривень.

Олег Ляшко

«Термін повноважень ЦВК припинився в червні 2014 року. Третій рік поспіль вони незаконно діють», – говорив Ляшко, а насправді ж в 2014 році Рада прийняла постанову про продовження повноважень членів ЦВК. Тому юридично, термін повноважень не припинено.

Також Ляшко постійно сипле звинуваченнями, наприклад: «Що робить наш Нацбанк – він штучно знищує банки». Але фінансові установи в дійсності було ліквідовано через недокапіталізацію.

Крім того, лідер радикалів голосно заявляв: «Ми домоглися підвищення вдвічі мінімальної зарплати». У свою чергу КВУ повідомляє, що під час засідання Ради 6 грудня частина депутатів від партії Ляшка не голосували за цей законопроект.

«Фракція Радикальна партія голосує за те, щоб повернути вкрадені Януковичем і його бандою гроші в державний бюджет», – говорив нардеп. Однак, в Раді 8 грудня половина радикалів не підтримали законопроект щодо спецконфіскації.

Нагадаємо, українці виступили проти закону, який просунув в ВР нардеп Олег Ляшко.

Натисніть, щоб прокоментувати

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Події

вгору
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!