«Я три дні плакала, коли прочитала це»: злодій так зворушливо вибачився перед жертвою за крадіжку, що люди готові пробачити і зрозуміти

Ця історія в Twitter набрала майже 70 тисяч ретвітів

Несподіваний поворот цієї історії вражає. Можливо, це доказ того, що і у злодіїв є совість.

Так житель Великобританії Стіві Валентайн в твіттері поділився зворушливою і дуже дивною історією. Наприкінці листопада у його співмешканки вкрали ноутбук, коштовності, гроші і телефон залишилися недоторканими. Однак у цей же вечір на електронну пошту прийшов лист від лиходія.

"Я три дні плакала, коли прочитала це": злодій так зворушливо вибачився перед жертвою за крадіжку, що люди готові пробачити і зрозуміти

«Здрастуйте, мені дуже шкода, що я взяв ваш ноутбук. Я дуже бідний, і мені потрібні гроші. Я залишив ваш гаманець і телефон, сподіваюся, це хоч трохи компенсує крадіжку. Я бачу, що ви студент університету. Якщо в ноутбуці є які-небудь файли, наприклад ваші роботи для університету, дайте мені знати, і я відправлю вам їх сюди. Ще раз прошу вибачення», – написав у листі злодій.

«Я три дні плакала, коли прочитала це», – розповідала дівчина-жертва Стіві Валентайну.

Мабуть, після того, як злодій ретельно порився в ноутбуці він зрозумів, що його жертва навчається в університеті, тому запропонував їй допомогу.

Цей пост всього за кілька днів набрав майже 70 тисяч ретвітів і більше 220 тисяч лайків.

Думки користувачів твіттера розділилися: одні закликають пробачити злодія, а інші впевнені в тому, що вчинок злодія ніяк не можна виправдати. Деякі жартують, кажучи якщо цей шахрай такий добрий, то нехай напише для дівчини пару робіт.

«Переговоріть з ним, може він дійсно потребує допомоги. Я не виправдовую крадіжку, але ви можете запропонувати йому угоду, ви можете повернути ноутбук за готівкові гроші або щось ще. Іноді обставини змушують нас робити те, чим ми потім не пишаємося».

«Викупіть у нього ноутбук або відправте зарядний пристрій».

 

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

Чтобы получать лучшие новости, подписывайся @ntinua

«Я три дні плакала, коли прочитала це»: злодій так зворушливо вибачився перед жертвою за крадіжку, що люди готові пробачити і зрозуміти
×
Жми «Нравится», чтобы читать нас на Facebook