ЛЕНТА

“Я заробляв свої гроші чесно”: Вакарчук прокоментував свою участь у президентських виборах

Вокаліст відомої української рок-групи “Океан Ельзи” Святослав Вакарчук провів зустріч в Києво-Могилянській академії

На подію зібралося досить багато людей. Почалася зустріч з питання ректора навчального закладу. Він запитав, чи планує Святослав Вакарчук брати участь в президентських перегонах.

“Я абсолютно пишаюся тим, що я прожив свої 42 роки так, що мене можна навіть потенційно включити в президентські рейтинги, тому що я жив своє життя гідно. Я жив чесно, я заробляв свої гроші чесно”, – зазначив співак.

Нагадаємо, незважаючи на те, що відомий музикант Святослав Вакарчук жодного разу не заявляв про намір брати участь у виборах президента України, народні депутати вже готові його підтримати.

Так, нардеп від БПП Мустафа Найєм в ефірі одного з українських телеканалів заявив, що особисто готовий підтримати кандидатуру Вакарчука на виборах, але за однієї умови.

Цією умовою є домовленість про те, що музикант виступає єдиним кандидатом від таких політичних сил, як “Самопоміч”, “ДемАльянс” і “Сила людей”.

Уже в 2018 році Центр Розумкова проводив опитування, наскільки і кому довіряють українці. Найвищий рівень довіри виявився знову ж таки у Святослава Вакарчука.

У березні відомий музикант заявляв, що Верховна Рада за підтримки президента повинна негайно скасувати закон про надання e-декларацій громадськими активістами. На його думку, цей закон є несправедливим і цинічним.

Натисніть, щоб прокоментувати

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Події

вгору
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!