Я завжди з ранку застилав своє ліжко, але дізнався останнє відкриття вчених перестав це робити

1,5 мільйонів пилових кліщів проживають у вас на ліжку! Знищіть їх, зробивши цей простий засіб!

 

З дитинства нас всіх вчили, що спочатку вранці необхідно застелити ліжко. Але це може бути не такою вже й хорошою ідеєю.

Взагалі, виходячи із досліджень, коли ви застеляє ліжко вранці, ви закриваєте вологу у матрасові та простирадлах, і у результаті це стає чудовим середовищем для пилових кліщів та жуків.

Пилові кліщі — це мікроскопічні організми, котрі харчуються відмерлими залишками шкіри та потом. Якщо ви вважаєте, що ваше ліжко не містить пилових кліщів, ви дуже помиляєтесь. Ці організми можуть викликати алергію та напади астми. Пилові кліщі проживають у кожному ліжку, де їх міститься від півтора мільйона екземплярів.

Який вплив на здоров’я роблять пилові кліщі?

Пилові кліщі можуть бути дуже небезпечними. Вони викликають алергію, основними проявами якої є:

  • чесання в носі
  • кашель та чхання
  • нежить
  • свербіння в очах та почервоніння в них
  • розлади у носі
  • біль обличчя
  • почервоніння шкіри та її чесання

Як вилікувати алергію?

Ви повинні запам’ятати, що підмітання та пилосос погіршує ситуацію. Для того, щоб впоратися з алергією, вам потрібно регулярно користуватися спеціальним пилососом з водяним фільтром. Більш того, використовуйте якісні матраци та наволочки для подушок. Постійно періть простирадла.

Але є і дієвий спосіб, щоб запобігти алергії на пилові кліщі

Вони не можуть вижити у теплих сухих умовах, котрі необхідно створити на ліжку, а особливо, на них погано впливає сонячне світло.

Найкраще, що ви можете зробити, це залишити ліжко розстеленим на цілий день. Це видалить вологість з простирадл та матрасу, кліщі будуть зневодненні, і просто зникнуть.

Запам’ятайте, що залишати ліжко розстелиним, відкрити вікно, і направити сонячне проміння — це найкраще, що ви можете зробити, щоб позбутись цих паразитів.

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

Чтобы получать лучшие новости, подписывайся @ntinua

Я завжди з ранку застилав своє ліжко, але дізнався останнє відкриття вчених перестав це робити
×
Жми «Нравится», чтобы читать нас на Facebook