ЛЕНТА

Як після війни: Чому в Україні такі жахливі дороги

Стало відомо, чому в Україні навіть нові дороги виявляються катастрофічно низької якості

Так, президент Міжнародного благодійного фонду “Діамант Україна” Дерек Поттомсон пояснив, що в українських тендерах з будівництва доріг найчастіше перемагають компанії, які пропонують найнижчу ціну, але якість виконаних робіт не перевіряють.

“Дороги в Україні зараз жахливої ​​якості. Ми готові вам пояснити, допомагати контролювати якість українських підрядників, і ми готові вам побудувати дороги”, – заявив він.

У той же час він відзначає, що шведський бізнес бачить ряд бар’єрів для участі в українських тендерах з будівництва доріг. Зокрема, він переконаний, що іноземним компаніям в Україні стало важко домовитися.

“Ми хочемо спочатку пояснити, як треба контролювати якість доріг, так як українські компанії нечесно грають на тендерах. А виграє і українська компанія, яка впевнено дає найнижчу ціну. В майбутньому це дає такий результат, який сьогодні є. Якщо хочете мати якісні дороги , то має бути і належне фінансування “, – упевнений він.

Його фонд уже звернувся в “Укравтодор” з конкретними пропозиціями про співпрацю, проте офіційної відповіді поки не отримав. Він додав, що шведські компанії готові будувати дороги в Україні навіть в борг, якщо влада України дадуть свої гарантії.

Як уже повідомляла Politeka, в Івано-Франківську відмовилися від традиційної сезонної побілки бордюрів. На сесії міської ради в травні повинні прийняти всі положення нових правил, після яких за побілку бордюрів почнуть виписувати штрафи.

«Зараз заборонити не можемо. Але це тимчасово, сподіваюся. Адже в нових правилах благоустрою офіційно прописана заборона за такі дії. Сподіваюся, що на наступній сесії правила затвердять. Краще нехай позамітати у себе, чим займаються побілкою «, – пояснили чиновники.

Додамо, що звичка фарбувати в білий колір дерева і елементи міського благоустрою з’явилася за часів Радянського Союзу. Навіть більше, ця традиція походить з радянської армії. За часів Другої Світової це ще мало якийсь сенс – кордони трас, по яких рухалися військові, фарбували в білий колір для того, щоб не включати вночі фари на вантажівках, щоб автоколону не побачила ворожа авіація.

Натисніть, щоб прокоментувати

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Події

вгору
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!