Як промислові хімікати вкорочують чоловіче достоїнство

Виявлено несподівану закономірність

Певні хімікати впливають на розміри пеніса у чоловіків.

До такого несподіваного висновку прийшла команда вчених з університету Падуї в Італії після аналізу впливу ПФУ (перфторвуглероди) на рівень тестостерону в організмі людини, повідомляє Daily Mail.

Як промислові хімікати вкорочують чоловіче достоїнство

Результати експертизи показали, хімікати можуть призвести до того, що статеві органи стають «коротше і тонше». І цей ефект проявляється не тільки в утробі матері. ПФУ можуть надавати токсичну дію і на підлітків.

Зокрема, вчені виявили, що у молодих чоловіків, які виросли на забрудненій території, пеніси на 12,5 % коротше і на 6,3 % тонше, ніж у інших чоловіків.

Дослідники прийшли до такого висновку після того, як виміряли показники пенісів 383 чоловіків, середній вік яких становив 18 років.

Слід зазначити, що ПФУ містяться в упаковках, паперових тарілках, рідини для миття вітрового скла, протипожежної піні і водонепроникної одязі.

Також хімікати входять до складу деяких клеїв, косметики, ліків, електроніки, миючих засобах, полировках і восках, інсектицидів і фарбах.

Однак їх токсична і потенційно канцерогенна дія знаходиться тільки на ранніх стадіях розуміння.

Як промислові хімікати вкорочують чоловіче достоїнство

За словами медиків, хімікати можуть міститися в їжі або у воді. Звідси вони потрапляють у кров і можуть бути токсичні для плода при його вживанні матір’ю та підлітками, що піддаються великим гормональних змін.

Для чоловіків вплив ПФУ в утробі матері може привести до більш високого рівня жіночих гормонів у дорослому віці та малому розміру пеніса.

У рамках дослідження чоловіки виміряли пеніси 212 чоловіків, які виросли в районі з високим впливом ПФУ, і 171 чоловіки, які виросли за межами цього району.

У чоловіків, які не зазнали впливу забруднення, середня довжина не ерегованого пеніса становила 10 см, а у чоловіків на забруднених ділянках — 8,75 см.

Їх пеніси також виявилися тонше: 9,65 см порівняно з 10,3 см.

Вчені заявляють, що нічого не можна зробити для вирішення цієї проблеми, поки ПФУ не будуть заборонені або поступово ліквідовані, і навіть тоді проблема, швидше за все, збережеться.

ПФУ є хімічними речовинами, і очікується, що ті, які вже викидаються в навколишнє середовище затримаються там надовго.

Як промислові хімікати вкорочують чоловіче достоїнство

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

Чтобы получать лучшие новости, подписывайся @ntinua

Як промислові хімікати вкорочують чоловіче достоїнство
×
Жми «Нравится», чтобы читать нас на Facebook