Як сніг на голову: знайшовся позашлюбний син Трампа

Колишній воротар Trump World Tower в Нью-Йорку Діно Саджудін розповів, що у президента США Дональда Трампа є позашлюбна дитина

Він передав цю інформацію таблоїду National Enquirer за 30 тисяч доларів. Стаття у виданні так і не вийшла, але сама угода, укладена зі швейцаром, просочилося в ЗМІ.

Контракт передбачав, що Саджудіну доведеться заплатити мільйон доларів, якщо він комусь ще передасть ці дані або розповість про угоду. За словами привратника, він дуже здивувався, коли дізнався, що договір потрапив к пресу.

Виданню National Enquirer швейцар розповів, що у Трампа був роман з однією зі співробітниць Trump World Tower, яка народила від нього дитину. Сама жінка цю інформацію заперечує.

Як уточнює New York Post, Саджудіну заплатила компанія American Media, якій належить в тому числі і таблоїд National Enquirer. Власник медійної корпорації Девід Пекер називає себе близьким другом американського лідера і намагається викуповувати ексклюзивні права на ті чи інші історії, які паплюжать главу держави.

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

Чтобы получать лучшие новости, подписывайся @ntinua

Як сніг на голову: знайшовся позашлюбний син Трампа
×
Жми «Нравится», чтобы читать нас на Facebook