ЛЕНТА

Яка бридота: на голови росіян посипався дощ з комах

Зоологи запевняють, що для людей вони не становлять загрози

В одному з міст Російської Федерації жителів застала зненацька незвичайна стихія. На їх голови раптово посипався дощ, а посипався тому, що він був не з води, а з клопів. Таке природне явище неабияк здивувало місцеве населення, такого не бачили там вже десятки років.

Про це повідомляють російські чиновники.

“В Амгінську інспекцію охорони природи надійшла інформація про те, що на території Алтанського селища виявлені невідомі комахи. За результатами аналізу з’ясувалося, що це клопи-гребляки з сімейства corixidae. Як стверджують вчені-ентомологи, раніше в цьому районі вже спостерігалися випадки “кориксидних дощів”, – йдеться в повідомленні.

Більше того, стверджують чиновники, схожа ситуація спостерігалася в 1917-1920 роках. У той час територію комахи “атакували” у вигляді дощу.

“Цей рідкісний випадок повторився ще наприкінці літа 1994 року в селі Амга. Приблизно в цей же час люди бачили мільйони міріад кориксид в 6 км від селища. Зараз як раз в цей час у них сезон міграції, для людей не становлять небезпеки”, – підкреслюється в тексті повідомлення.

Додамо, російські міста знову опинилися на межі катастрофи. Так, в Читі й передмістях почався потоп. Тут дощі йдуть практично кожен день з 8 липня. У Забайкаллі діє режим НС — людей евакуюють. Повідомляється, що стихія зруйнувала 25 мостів, під воду пішли машини, траси і гаражі.

Дивіться: Армегеддон у Києві. Вулиці перетворилися на річки

Натисніть, щоб прокоментувати

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Події

вгору
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!