Вчені Університету Квінсленда з’ясували, які люди найбільше зраджують своїм партнерам.

Ні для кого не секрет, що кожні стосунки унікальні, тим не менше у людей, які найбільш схильні до зрад, є деякі вирішальні особливості.

Дослідження вчених Університету Квінсленда визначило наступні фактори, які впливають на те, що партнер не може залишатися вірним своїй половинці, навіть якщо любить її всім серцем.

Які люди найбільше схильні до зрад: вчені дали несподівану відповідь

1 фактор: імпульсивність

Згідно з висновками, опублікованими в Британському журналі психології, імпульсивні люди найчастіше зраджують своїм партнерам. Вся справа в тому, що вони не завжди ретельно обдумають свої дії і можуть піддатися миттєвому імпульсу коли, приміром, посваряться зі своєю половинкою.

2 фактор: кількість статевих партнерів у минулому

Чим більше у людини було сексуальних партнерів, тим більше вона схильна до зради. Це пояснюється тим, що полігамні люди більш схильні шукати нових відчуттів в любовних пригодах і не завжди можуть зв’язати себе узами шлюбу.

Які люди найбільше схильні до зрад: вчені дали несподівану відповідь

Основні причини зрад

Також дослідження виявило, що головними причинами зрад є почуття відстороненості від партнера і низька задоволеність стосунками. Також дослідники назвали досить неочевидну річ: на їхню думку тривалість відносин ніяк не впливає на те, чи можлива між партнерами зрада.

пара
пара