Янукович потрапив у реанімацію, все про травму «легітимного»

Екс-президент перебуває у Росії

Біглий український екс-президент Віктор Янукович потрапив в Москві в реанімацію.

Про це повідомляють російські ЗМІ.

Відомо, що його спочатку госпіталізували до інституту Скліфосовського. Проте вже невдовзі перевезли до приватної клініки. ЗМІ відзначають, що у Януковича може бути травма хребта та коліна, яку він отримав під час гри на корті.

Янукович потрапив у реанімацію, все про травму "легітимного"

Нагадаємо, саме на завтра, 19 листопада Оболонський районний суд Києва викликав Януковича для виступу з останнім словом у справі про інкримінованої йому державну зраду.

Разом з тим варто відзначити, що раніше мін’юст забезпечив багатомільйонні виплати з держбюджету скандальної компанії «Турботрейд» з орбіти втік в РФ «улюбленого гонщика Януковича» Руслана Циплакова.

Відзначається, що скандальній передачі не завадили навіть висновки слідчих ГПУ про фальсифікацію документів, що стали підставою для стагнення коштів.

Наразі вже відомо, що компанія «Турботрейд» отримала багатомільйонні надходження через рішення департаменту державної виконавчої служби Міністерства юстиції, який очолює ставленик глави цього відомства Павла Петренка Олексій Воробйов, який і передав кошти вилучені у державної компанії «Укртрансгазу».

Більше того відомо, що починаюче ще з вересня стараннями підопічних Петренка було здійснено сім платежів на користь «Турботрейду» на загальну суму близько 91 млн гривень. Найбільша транзакція у 71 млн була проведена 6 листопада. Виплати відбуваються на підставі наказу господарського суду Київської області у справі №911 / 1407/15.

Також відзначається, що компанія «Турботрейд» була класичною тендерною прокладкою часів правління колишнього президента Віктора Януковича. Відомо, що компанія діяла у зв’язці з родинними ТОВ «Промінвеставтоматика», «Укртурборемонт» і «Турболінкс», які в 2010-2013 рр. виграли тендери ПАТ «Укртрансгаз» на поставку і ремонт обладнання більш ніж на 2,5 млрд грн.

Янукович потрапив у реанімацію, все про травму "легітимного"

На той момент всі вище вказані компанії були оформлені на моловідомих жителів Донбасу, які мали лише одну спільну рису. Зокрема, вони були клієнтами донецького Південкомбанку (Південкомбанк), і неформально ставилися до орбіти його господаря.

Нагадаємо, партія регіонів знову в Україні і відкрито погрожує.

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

Чтобы получать лучшие новости, подписывайся @ntinua

Янукович потрапив у реанімацію, все про травму «легітимного»
×
Жми «Нравится», чтобы читать нас на Facebook