ЛЕНТА

“Є папірці і все…”: Стало відомо, як перша леді Марина Порошенко отримала диплом

Колишні викладачі Національної академії керівних кадрів культури та мистецтв розійшлися у думках з приводу того, чи отримувала дружина президента Марина Порошенко диплом у цьому закладі, передає Корупція.Інфо

Про це йдеться у розслідуванні програми «Схеми».

Марина Порошенко здобула першу вищу освіту в Київському медичному інституті, другу завершила в 2007 році у Національній академії керівних кадрів культури і мистецтв за фахом «мистецтвознавець-експерт», що тепер дозволяє їй очолити Український культурний фонд.

В Академії журналістам розповіли, що Порошенко спочатку навчалася на екстернаті, а згодом у неї вже було заочне навчання.

Колишня викладачка Олександра Шпетна розповіла, що Марину Порошенко на своїх заняттях бачила рідко.

«Марина Порошенко разом з п’ятьма слухачами прийшла вчитися екстерном. Вони у мене були рівно тричі. Вони на кожен предмет прийшли по разу. Тож, як кажуть, у своїх колекціях вони, напевно, розбираються. А бути експертами-мистецтвознавцями ніхто з них, включно із Мариною Порошенко не може… Я взагалі від неї жодного слова не чула. Користі від цього така сама, якби вони просто купили диплом. Є папірці і все. Тому на що вона здатна, що вона знає – можна тільки здогадуватися», – пригадала Олександра Шпетна.

«Схеми» додали, що Шпетна є єдиною викладачкою, яка згадала Марину Порошенко і яку вдалося розшукати журналістам. Усі інші названі ректором академії, а згодом відділом кадрів – не пригадали такої студентки або не викладали у неї.

Однак ректор навчального закладу Василь Чернець запевнив, що, навпаки, Марина Порошенко не лише «регулярно ходила на лекції», а й «просила додаткові».

Група Марини Порошенко складалася з чотирьох студентів, у той час як нинішніх завідувач кафедри не зміг пояснити, чому була така невелика група. Наприклад, в останньому випуску магістрів на цій кафедрі було 42 студенти.

Крім того завкафедри Віктор Карпов додав, що Марині Порошенко не довелося писати дипломну роботу, оскільки не було такої вимоги у академії до спеціалістів у той рік випуску.

Сама Марина Порошенко уникла запитання про свою студентську відвідуваність: «Я себе відчуваю як на допиті. Я в чомусь винна? Я зараз не відповім на це запитання, вибачайте».

Нагадаємо, що 19 січня Міністр культури України Євген Нищук призначив головою Українського культурного фонду дружину президента України Марину Порошенко.

Натисніть, щоб прокоментувати

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Події

вгору
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!