Єврономери в Україні: знайдено компроміс

Верховна Рада України може у четвер, 12 липня, проголосувати законопроект №8487 про єврономери, за яким уже знайдений консенсус.

«Наскільки я знаю, комітет податкової і митної політики контактував з керівниками акції, і начебто консенсус знайшли. Чого хочуть протестувальники, я не знаю, чи то прийняти закон, чи не прийняти. Єдина проблема, що вони не хочуть платити податки», — сказав у коментарі OBOZREVATEL народний депутат від фракції «Народний фронт» Олександр Кірш.

За його словами, переговори з активістами тривали і в цьому році, але з боку власників авто з іноземною реєстрацією відбувався зрив домовленостей.

«Мабуть, хтось не хоче платити взагалі, бо хтось з цього живе. Одна річ, коли були завищені акцизи, зрозуміло, що їх треба знижувати. Жодному вітчизняному виробникові ми тут не допомогли, коли податки були надмірні. Коли їх зробили нормальними, їх платити все одно не хочуть, бо є ті, хто живе на обході податків, але це проблема не мільйонів, а одиниць», — каже Кірш.

На питання, чи винесуть у четвер законопроект про «евробляхи» на розгляд до залу парламенту, і чи є ймовірність його прийняття, нардеп відповів: «Наскільки я знаю, до консенсусу дійшли, якщо депутатам дадуть пройти на робоче місце, вони це приймуть, політична воля є».

 

за матеріалами OBOZREVATEL

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

Чтобы получать лучшие новости, подписывайся @ntinua

Єврономери в Україні: знайдено компроміс
×
Жми «Нравится», чтобы читать нас на Facebook