Європейська мегакорупція процвітає: змова Путіна і Меркель

У Європейському союзі набирає обертів скандал через лобіювання Європейською комісією і Німеччиною інтересів російського газового монополіста «Газпрому» при будівництві «Північного потоку», однак Україна взагалі ніяк на нього не реагує.

Про це повідомляє «Обозреватель«.

Зокрема, мова йде про статтю The Telegraph, де розповідається, як європейська політична інстітутція вступила в змову з росіянами для покриття зловживань, пише віце-президент ПАРЄ народний депутат України (ББП) Володимир Ар’єв на своїй сторінці в Facebook.

«Світова преса про це кілька днів кричить, а наші ЗМІ і експерти як в рот води набрали, хоча ця тема є стратегічно важливою для України в питанні протидії будівництву «Північного потоку-2», — обурився він.

В ЄС розгоряється величезний скандал навколо Північного Потоку і російського газового монополіста. Витік інформації…

Gepostet von Volodymyr Ariev am Montag, 16. April 2018

Ар’єв додав, що українцям, безумовно, неприємно усвідомлювати, що топова європейська мегакорупція на газових схемах не тільки існує, а й процвітає. Однак, підкреслює політик, обрана «страусина позиція» точно не допоможе відстояти українські інтереси в боротьбі проти корупційної змови Єврокомісії, німецького уряду і «Газпрому».

«Переконаний, ця тема повинна стати однією з топових на найближче майбутнє на всіх рівнях, тому що виграти у такого картеля — завдання не з легких», — підсумував віце-президент ПАРЄ.

Варто відзначити, що раніше Фінляндія видала вже другий і остаточний дозвіл на будівництво та експлуатацію російського газопроводу «Північний потік-2» в фінській винятковій економічній зоні протяжністю 374 км. Дозвіл видало Регіональне адміністративне агентство Південної Фінляндії.

Фінляндія дала дозвіл на будівництво російського «Північного потоку-2».

Перший дозвіл уряд Фінляндії на будівництво газопроводу в фінській винятковій економічної зоні видав минулого тижня.

У Nord Stream 2 AG, яка є оператором газопроводу «Північний потік-2», заявили, що таким чином процес отримання дозволів у Фінляндії завершено. У компанії переконують, що процедури отримання дозволів в інших країнах уздовж маршруту газопроводу — Росії, Швеції та Данії — відбуваються за графіком.

Nord Stream 2 AG — компанія, створена для планування, будівництва та експлуатації газопроводу «Північний потік-2». 51% акцій компанії належать російському «Газпрому».

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

Чтобы получать лучшие новости, подписывайся @ntinua

Європейська мегакорупція процвітає: змова Путіна і Меркель
×
Жми «Нравится», чтобы читать нас на Facebook