Їсть лобстери, запиваючи пивом у Женеві: міністр соцполітики Рева показав відпочинок українських чиновників

Поки українці ледь зводять кінці з кінцями та виживають від пенсії до пенсії, міністр соціальної політики Андрій Рева, замість того, щоб виконувати свої прямі обов’язки та піклуватися про добробут українців, відпочиває на широку ногу у дорогих ресторанах.

Відповідною публікацією під промовистою назвою «Рай для багатіїв створений із пекла для злидарів» поділився юрист Михайло Шнайдер на своїй сторінці у Facebook.

«Поки українські пенсіонери ледве-ледве зводили кінці з кінцями, рахуючи кожну копійку, деякі «слуги народу» по повній програмі насолоджувалися життям. Наприклад, наш знаменитий міністр-дієтолог Андрій Рева. На цьому фото Андрій Олексійович сидить в дорогому Женевському ресторані. Поїдає лобстерів, запиваючи їх пивом. Розслабляється і відпочиває. Адже кожна людина має право на відпочинок. І тут немає нічого негожого. Але не в даному випадку. Увесь цинізм полягає в тому, що міністр і його весела компанія гуляють за бюджетні, тобто за наші з вами гроші. Це просто не вкладається у голові. Чиновники однієї з найбідніших держав у світі бенкетують в елітному європейському закладі. Фантасмагорія в чистому вигляді. Немає ні слів, ні виразів. Далі так жити вже просто не можна», — пише Шнайдер.

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

Чтобы получать лучшие новости, подписывайся @ntinua

Їсть лобстери, запиваючи пивом у Женеві: міністр соцполітики Рева показав відпочинок українських чиновників
×
Жми «Нравится», чтобы читать нас на Facebook