ЛЕНТА

Їсть лобстери, запиваючи пивом у Женеві: міністр соцполітики Рева показав відпочинок українських чиновників

Поки українці ледь зводять кінці з кінцями та виживають від пенсії до пенсії, міністр соціальної політики Андрій Рева, замість того, щоб виконувати свої прямі обов’язки та піклуватися про добробут українців, відпочиває на широку ногу у дорогих ресторанах.

Відповідною публікацією під промовистою назвою “Рай для багатіїв створений із пекла для злидарів” поділився юрист Михайло Шнайдер на своїй сторінці у Facebook.

“Поки українські пенсіонери ледве-ледве зводили кінці з кінцями, рахуючи кожну копійку, деякі “слуги народу” по повній програмі насолоджувалися життям. Наприклад, наш знаменитий міністр-дієтолог Андрій Рева. На цьому фото Андрій Олексійович сидить в дорогому Женевському ресторані. Поїдає лобстерів, запиваючи їх пивом. Розслабляється і відпочиває. Адже кожна людина має право на відпочинок. І тут немає нічого негожого. Але не в даному випадку. Увесь цинізм полягає в тому, що міністр і його весела компанія гуляють за бюджетні, тобто за наші з вами гроші. Це просто не вкладається у голові. Чиновники однієї з найбідніших держав у світі бенкетують в елітному європейському закладі. Фантасмагорія в чистому вигляді. Немає ні слів, ні виразів. Далі так жити вже просто не можна”, – пише Шнайдер.

Натисніть, щоб прокоментувати

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Події

вгору
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!