З 1 червня на українців обрушиться комунальне пекло: деталі рішення Кабміну

Український уряд і компанія «Нафтогаз» нахабно кинули українців і готуються в черговий раз підняти ціну на блакитне паливо для населення.

Такою заявою відзначився український журналіст Олександр Дубинський, пише портал «Політека».

Він опублікував у соцмережах відеоролик, в якому пояснив цинічну схему обману споживачів. Автор звернув увагу, що вже незабаром народ України втратить довгоочікуване зниження ціни на газ.

«Отже, вибори закінчилися, а це значить оббирати населення можна з ще більшою силою. І це нам демонструє НАК «Нафтогаз-Україна», яка з 1 червня планує підвищити тарифи для населення на 360 гривень», заявив Олександр Дубинський, посилаючись на проект нового паливного договору.

Журналіст нагадав, що з 1 травня, після вимог прем’єр-міністра Володимира Гройсмана, «Нафтогаз» знизив вартість газу для населення на 300 гривень. Таким чином, всього за місяць все повернулося на круги своя, а блакитне паливо навіть подорожчало на 60 гривень.

За словами Олександра Дубинського, котирування європейських газових компаній демонструють зовсім іншу ситуацію. На біржі в Європі вартість тисячі кубометрів газу навіть з доставкою оцінюють в 6905 гривень на 1 травня і 6911 — на 10 травня. Тобто, за десять днів вона практично не змінилася.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що «Нафтогаз» після рішення Кабінету міністрів переглянув тариф газ для простих українців. Згідно з новими тарифами за кожен куб доведеться платити 8,247 грн. Однак радіти не варто, в червні знову вартість блакитного палива може підскочити. Про це повідомили представник НАК «Нафтогаз».

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

Чтобы получать лучшие новости, подписывайся @ntinua

З 1 червня на українців обрушиться комунальне пекло: деталі рішення Кабміну
×
Жми «Нравится», чтобы читать нас на Facebook