ЛЕНТА

З 1 червня на українців обрушиться комунальне пекло: деталі рішення Кабміну

Український уряд і компанія “Нафтогаз” нахабно кинули українців і готуються в черговий раз підняти ціну на блакитне паливо для населення.

Такою заявою відзначився український журналіст Олександр Дубинський, пише портал “Політека”.

Він опублікував у соцмережах відеоролик, в якому пояснив цинічну схему обману споживачів. Автор звернув увагу, що вже незабаром народ України втратить довгоочікуване зниження ціни на газ.

“Отже, вибори закінчилися, а це значить оббирати населення можна з ще більшою силою. І це нам демонструє НАК “Нафтогаз-Україна”, яка з 1 червня планує підвищити тарифи для населення на 360 гривень”, заявив Олександр Дубинський, посилаючись на проект нового паливного договору.

Журналіст нагадав, що з 1 травня, після вимог прем’єр-міністра Володимира Гройсмана, “Нафтогаз” знизив вартість газу для населення на 300 гривень. Таким чином, всього за місяць все повернулося на круги своя, а блакитне паливо навіть подорожчало на 60 гривень.

За словами Олександра Дубинського, котирування європейських газових компаній демонструють зовсім іншу ситуацію. На біржі в Європі вартість тисячі кубометрів газу навіть з доставкою оцінюють в 6905 гривень на 1 травня і 6911 — на 10 травня. Тобто, за десять днів вона практично не змінилася.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що “Нафтогаз” після рішення Кабінету міністрів переглянув тариф газ для простих українців. Згідно з новими тарифами за кожен куб доведеться платити 8,247 грн. Однак радіти не варто, в червні знову вартість блакитного палива може підскочити. Про це повідомили представник НАК “Нафтогаз”.

Натисніть, щоб прокоментувати

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Події

вгору
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!