За хвилину до смерті: з’явився незвичайний знімок молодого бійця з Донбасу

“Все в руках Господа”, – люблять говорити віруючі. Хочеться до цього додати: “І в руках наших медиків”

В клініку ім. Мечникова, що знаходиться в Дніпрі був доставлений воїн із зони проведення ООС з вогнепальним пораненням в голову. Це не було дотичне поранення, це було наскрізні отвори від кулі, яка пройшла крізь голову бійця.

Шанси вижити при Так травмах головного мозку мізерно малі. Однак медики Дніпра проявили чудеса професіоналізму. Боєць був прооперований, а на ранок, незважаючи на втручання в структури головного мозку до нього повернулася рухові функції.

Про безпрецедентну, за своєю складністю, операції написав головний лікар клініки ім. Мечникова Сергій Риженко в соціальній мережі Facebook.

За хвилину до смерті: з’явився незвичайний знімок молодого бійця з Донбасу

“За хвилину до смерті. За останню добу до лікарні Мечникова надійшли троє. Два бійця з важкими черепно-мозковими пораненнями. Іван, 26 років, із Закарпатської області Виноградівського району отримав поранення біля селища Новотроїцьке. Куля увійшла в праву лобову область І вийшла в скроневу зліва.  Кома І. ШВЛ”, – розповів про надійшов бійця головлікар клініки.

“Військові доставили прямо в реанімаційний зал лікарні Мечникова. Важка нейрохірургічна операція з видаленням мозкового детриту, кісткових уламків. На ранок у Івана з’явилися рухи в кінцівках. З’явилася надія на його порятунок. Доля його в руках медиків Мечникова”, – повідомив про стан Івана Сергій Риженко.

Нейрохірургічні операції в усьому світі займають одну з чільних за складністю проведення позиціях. Будемо сподіватися, що організм Івана впорається, і він піде на поправку.

Потрібно відзначити, що в лавах ЗСУ воюють з терористами не тільки українські громадяни. Так, на сході України воює солдат із США Шон з позивним Техас. Американець воює за незалежність України в одному з підрозділів морської піхоти на фронті протягом останніх півроку.

Про це повідомляється на сторінці штабу ООС в Facebook.

За хвилину до смерті: з’явився незвичайний знімок молодого бійця з Донбасу

Громадянин Сполучених Штатів Америки родом з Х’юстона (штат Техас), за що йому хлопці і дали позивний.

Він має нагороди Пентагону. За словами Шона, більшість американців підтримують Україну, а росіян вважають агресорами.

У США бійця чекають батько, мама, брат і дві сестри. Причому, його сім’я удочерила одну з дівчаток, яку Шон називає своєю сестрою. Вони знають, де він зараз, дуже переживають, але пишаються ним. Зараз Шон вчить українську, так як хоче отримати українське громадянство і оселитися тут назавжди.

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

Чтобы получать лучшие новости, подписывайся @ntinua

За хвилину до смерті: з’явився незвичайний знімок молодого бійця з Донбасу
×
Жми «Нравится», чтобы читать нас на Facebook