«Забирайтесь на*** звідси!»: мер Староконстянтинова виганяє селян з заводу (ВІДЕО)

На головному сайті про агробізнес Latifundist.com виклали відео, на якому сільський голова, матюкаючись наказував поліцейським виганяти селян з заводу:

Протестуючі під Cтароконстянтинівським молокозаводом селяни заявляють, що мер Старокостянтинова Микола Мельничук разом з поліцією намагаються розігнати мітинг.

На відео видно, як мер, матюкаючись, наказує поліцейським виштовхувати селян.

Мэр Староконстантинова Николай Мельничук селянам: "Убирайтесь отсюда!"

Протестующие под #Староконстантиновский_молокозавод селяне заявляют, что мэр Староконстантинова Николай Мельничук вместе с полицией пытаются разогнать митинг.На видео видно, как мэр, матерясь, приказывает полицейским выталкивать селян.

Gepostet von Latifundist.com am Montag, 7. Mai 2018

 

Асоціацією експертів Медіа і права було складено повідомлення про злочин, де мера звинуватили у ряді злочинів. На завтрашній сесії просять провести слідство у справі та взяти Мельничука Миколу Степановича під варту.

Під час даного масового заходу здійснювалася відеозйомка, що зафіксувала прибуття на місце подій мера міста Старокостянтинів Мельничука Микола Степановича з його виступом на захист співакціонера ДОЧП «Старокостянтинівський молочний завод»-громадянина Російської Федерації Сергія Євланчика, а також публічним обвинуваченням майже 200 молочарів з різних регіонів України у організації проплаченого мітингу. На підтримку старокостянтинівського мера та його російського соратника-олігарха виступило громадське об’єднання «Стоп Корупції»(WWW.STOPCOR.ORG), яке назвало ошуканих молокозаводом селян-мітингарів «фейковими», «псевдо-мітингарями» та «невідомими,…, а на місце подій спрямувала знімальну групу під керівництвом журналіста Миколи Литвина, який на зустрічі з мітингарями спочатку відмовлявся від брехливої публікації, а коли нарешті визнав авторство свого громадського об’єднання за даною дезінформацією відмовився її спростовувати(відеофайл MVI_5066).

 

Після спільної владно-медійної атаки з боку мера та телевізійників селяни-мітингарі звернулися по допомогу до АЕМП та ІАНУ з проханням провести незалежне громадсько-журналістське розслідування діяльності ДОЧП «Старокостянтинівський молочний завод», його акціонерів-нерезидентів України та покривачів афер російських олігархів у Старокостянтинові. У центрі міста безпосередньо перед входом до будівлі мерії було встановлено намет для збору скарг і побажань щодо роботи міської влади(депутатів міської ради та міського голови Мельничука Микола Степановича), де було зафіксовано на відеоносії зо 2 десятки звернень громадян, зокрема, депутата міської ради Полупана Степана Петровича та голови Старокостянтинівської районної організації ветеранів Афганістану Олійника Сергія Петровича(Олійник Сергій). Відповідно до їхніх заяв, міський голова Мельничук Микола Степанович забезпечує:

— узаконення постійних викидів отруйних речовин(аміак, молочна кислота тощо) зі Старокостянтинівського молочного заводу у міську каналізацію, що неодноразово призвело до руйнації труб і очисних споруд, і у результаті – до масового мору риби у річці Случ та нанесення місту Старокостянтинів збитків у десятки мільйонів гривень, які покриваються з міського бюджету за рахунок громади, а не за рахунок інвесторів підприємства ДОЧП «Старокостянтинівський молочний завод»-громадян РФ;

— прикриття незаконної діяльності гранітного кар’єру у Красносілці(ПАТ «Старокостянтинівський спеціалізований кар’єр»), кінцевими бенеіціарами яких є громадяни Російської Федерації, пов’язані з екс- главою СБУ Валерієм Хорошковським;

— щоденне забруднення міста Старокостянтинів відходами з Грибовецького сміттєзвалища(Львів) з «відкатом» частини отриманих грошей за сміття структурам, близьким до екс-народного депутата «регіонала» Юрія Іванющенко та екс-премєра «регіонала» Сергія Арбузова(ТзОВ «Екостаркон»), що може мати наслідком фінансування сепаратизму на Донбасі;

— тотальне опалення шкіл міста Старокостянтинів зареєстрованою у Луганську компанією «Теплий дім» з перерахуванням грошей з бюджету міста Старокостянтинів до непідконтрольної Україні території(ЛНР), що може мати наслідком фінансування сепаратизму на Донбасі,

— незаконне виділення земельної ділянки у 2,9 га ТОВ «Руслан І.В.»(м. Старокостянтинів, вул. Миру, 19/2), яка фактично є спільним російсько-українським підприємством, заснованим його безпосереднім керівником та чотириразовим депутатом Старокостянтинівської міської ради Возним Олександром Івановичем та його рідним братом — депутатом Державної Думи Росії;

— а також втілення намірів щодо прихованої роздачі земель та майна Старокостянтинова громадянам Російської Федерації та близьким до них особам, рішенням щодо яких було ухвалено на засіданні земельної комісії 03.05.2018 року.

З метою недопущення втілення цих антидержавницьких та корупційних намірів, міським головою Мельничуком Миколою Степановичем на завтрашній сесії міської ради міста Старокостянтинів, запланованій до проведення на 10:00 04.05.2018 року просимо:

  1. Внести до ЄРДР відомості щодо злочинної діяльності міського голови Мельничука Миколи Степановича за статтями ККУ №111(«державна зрада»), №365(«перевищення повноважень»), №190 ч.3(«шахрайство у особливо великих розмірах»)
  2. Перевірити викладені у заяві відомості і провести досудове розслідування.
  3. На час проведення розслідування відсторонити міського голову міста Старокостянтинів від виконання посадових обов’язків, а з метою недопущення здійснення ним тиску на слідство — взяти Мельничука Миколу Степановича під варту.

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

Чтобы получать лучшие новости, подписывайся @ntinua

«Забирайтесь на*** звідси!»: мер Староконстянтинова виганяє селян з заводу (ВІДЕО)
×
Жми «Нравится», чтобы читать нас на Facebook