ЛЕНТА

Зарплати ростуть – можна залишатись в Україні: прогнози Кабміну

Збільшення рівня заробітної плати до певної суми в еквіваленті привело б до того, що люди стали б замислюватися, чи варто їхати працювати за кордон

Про це заявив міністр соціальної політики Андрій Рева.

«Я вважаю таким проміжним етапом, коли в нас рівень зарплат вийде хоча б на еквівалент 500 євро на місяць. Коли ми досягнемо такого рівня, люди, які їдуть за кордон, будуть задумуватися: їхати чи ні», – заявив міністр.

Він також додав, що трудова міграція дуже негативно впливає на розвиток економіки країни.

«Не кажу про фінансову стабільність, бо заробітчани, котрі працюють за кордоном, посилають достатньо великі кошти, і на підтримку платіжного балансу вони впливають позитивно. Але сам факт, що кваліфіковані люди виїздять з України, звичайно, звужує можливості нашої економіки і зменшує можливості для економічного зростання», – зауважив Рева.

Як повідомляла Politeka, експерти склали аналіз розвитку економіки України на 2018-2021 роки. Дані досліджень опублікував економічний експерт Данило Монін.

«У даній роботі представлений Макропрогноз розвитку економіки і варіант балансованого бюджету держави в американських стандартах, що включає запуск ННВК з 01.01.2019, в рамках бюджетного дефіциту, який запланований Міністерством Фінансів на найближчі кілька років», – зазначив він.

Натисніть, щоб прокоментувати

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Події

вгору
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!