Затарилась по повній: циганка запхала в труси півмагазину

Ми можемо тільки здогадуватися, куди воно там все влізло

У російському телеграм-каналі 2ch/Двач опублікували відео, на якому видно, як жінка ромської національності витягує десь з-під довгої спідниці безліч товарів. Очевидно, що злодійку спіймали на гарячому і змусили витягувати все, що вона намагалася винести, ймовірно, в нижній білизні.

«Магазин «Ярче» в Підмосков’ї. Циганка запхала в труси пів магазину. Вся справа в тому, що принципова позиція керівництва – відсутність охорони», — пише автор опублікованого відео.

Затарилась по повній: циганка запхала в труси півмагазину

Виходить, що циганка так самовпевнено пхала собі в труси купу продуктів, оскільки була впевнена, що її не піймають. Але злодійка сильно помилялася, адже в супермаркеті є камери відеоспостереження. Саме запис допоміг продавцям «Ярче» зловити жінку за руку.

Як видно на відео, циганка діставала з-під одягу різні продукти, зокрема, йогурти, сосиски, кілька шматків ковбаси, сир, масло, консерви, солодощі і багато чого іншого. В цілому, купка крадених продуктів виявилася не маленькою. Дивно, як і куди воно все влізло. За словами викривачки, циганка накрала стільки, що сама ледве могла йти.

Затарилась по повній: циганка запхала в труси півмагазину

Чим закінчилася ця історія, ми, на жаль, не дізнаємося. Проте в кінці ролика працівники магазину збиралися викликати поліцію, щоб оформити злодійку. Ще одне питання, на яке ми, ймовірно, не отримаємо відповіді, чи повернуть все це добро, витягнуте з білизни циганки, назад на вітрини.

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

Чтобы получать лучшие новости, подписывайся @ntinua

Затарилась по повній: циганка запхала в труси півмагазину
×
Жми «Нравится», чтобы читать нас на Facebook