Зеленський — кандидат в президенти: що обіцяє і що вже робить для України культовий актор

Також стало відомо про активну діяльність партії Зеленського в соцмережах

До політичної партії Володимира Зеленського долучилося уже більше півмільйона українців. Про це написала пресс-служба команди у Telegram.

Також стало відомо про активну діяльність партії Зеленського у соцмережах. Так, Зе! у кожному регіоні країни сторили офіційні  спільноти в Facebook, Instagram, Twitter, Telegram, а також перезнтували влог, який показує життя Зе!команди.

Володимир Зеленський

Володимир Зеленський

«До Зе!команди долучилось уже понад півмільйона людей. Ми об‘єднали всі регіони України і в кожному створили офіційні спільноти Зе! Ми захопили всі активні соц. мережі: Facebook, Instagram, Twitter, Telegram. Ми презентували влог, який показує життя Зе!команди, і змусили хвилюватися кожного політика. Разом сворюємо країну мрії! Приєднуйтесь!», — написала прес-служба партії у Telegram.

Крім цього 25 січня, у  свій День народження кандидат у президенти Володимир Зеленський вийшов зі складу кіпрської компанії Green Family LTD, якій належить російська кінокомпанія «Ґрін Філмз».

Володимир Зеленський (Квартал 95)

Володимир Зеленський (Квартал 95)

Журналістам стало відомо, що ця компанія принесла власнику прибуток у 13 мільонів доларів. У Зеленського ж пояснювали, що ці гроші є авторськими відрахуваннями за зняті до початку воєнних дій стрічки.

Також стало відомо, що Володимир Зеленський вперше за всю історію української політики вирішив розірвати шаблони і відмовитися від застарілих традицій, котрі вже добряче набридли з часів СРСР – сухі «партійні збори», програма, у якій за кожним «я обіцяю» не було практично нічого конкретного.

Гуморист Володимир Зеленський (Квартал 95)
Гуморист Володимир Зеленський (Квартал 95)

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

Чтобы получать лучшие новости, подписывайся @ntinua

Зеленський — кандидат в президенти: що обіцяє і що вже робить для України культовий актор
×
Жми «Нравится», чтобы читать нас на Facebook