Зеленський розповів, що зробить одразу ж після перемоги на виборах: 4 основних законопроекта

До відомого коміка і шоумена, а в даний час і кандидата в президенти України Володимира Зеленського прикута підвищена увага українців, оскільки його шанси на перемогу дуже великі. На нього покладаються великі надії, і політик-початківець отримав широку підтримку серед населення нашої країни.

Нещодавно популярний гуморист назвав чотири законопроекти, які він планує подати в першу чергу в разі перемоги на виборах. Про це стало відомо з його слів, написаних в анкеті кандидатів у Президенти України «Головкому» на питання про перших рішеннях у разі перемоги на виборах.

Зеленський анонсував: «Подам законопроекти «Про народовладдя», «Про зняття недоторканності з Президента України, народних депутатів і суддів», «Про імпічмент президента України» та «Про відкликання народного депутата України»».

Варто також відзначити, що Зеленський пообіцяв, що піде з політики, якщо люди розчаруються в тому, що він робить.

Нагадаємо, раніше наголошувалося, що не так давно у Львові відбулися два концерта студії «Квартал 95», які пройшли з аншлагом. Про це Володимир Зеленський повідомив на своїй сторінці в Instagram, де також опублікувавши нове відео. В ролику можна побачити прогулянку Зеленського та його колег по Львову. Кварталівці натовпом пройшлися вулицями міста, пили каву, спілкувалися з людьми, а також фотографувалися та спілкувалися з шанувальниками і майбутніми виборцями.

Як повідомляв портал «Знай.uа»: Зеленський анонсував найбільшу команду спостерігачів в історії країни. Як повідомили в команді кандидата, вони не можуть обійтися на місцях проведення виборів без якісної юридичної допомоги, в результаті чого отримали тисячі заявок від компаній і фахівців. На даний момент гуморист оголосив про пошук фахівця, який візьме на себе завдання координувати цю сферу і об’єднати фахівців по всій території нашої країни

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

Чтобы получать лучшие новости, подписывайся @ntinua

Зеленський розповів, що зробить одразу ж після перемоги на виборах: 4 основних законопроекта
×
Жми «Нравится», чтобы читать нас на Facebook