Зеленський висловився про завершення кар’єри, санкції, Михалкова і Крим

Актор має що сказати російським «кримнашистам»

Український шоумен і кандидат у президенти Володимир Зеленський поділився своїм баченням щодо кар’єри політика і артиста.

За його словами, він ніколи не любив заборони. Також комік переконаний, що артистів з політиками порівнювати не можна. Про це він розповів в інтерв’ю одному із зарубіжних європейських видань.

«Я завжди був проти заборон. А тим більше мені не подобається, що політика заборон торкнулася артистів. Це дурість!» — сказав актор.

Зеленський висловився про завершення кар'єри, санкції, Михалкова і Крим

Крім того Зеленсьикй переконаний, що як тільки артист пішов у політику, перестає бути артистом.

«Це політик, який може співати, зніматися в кіно, грати в театрі і т.д. Це вже інша категорія», — сказав він.

Зеленський також розповів, що думає з приводу російського артиста і режисера Микити Михалкова.

«По-моєму, політик. Ніхто не сперечається про його акторські таланти — «Я крокую по Москві», «Свій серед чужих». Але сьогодні він політик, чиї політичні погляди по Україні не збігаються з тими, що розділяють люди в нашій країні. Відповідно і його акторські роботи вже болісно сприймаються в Україні», — сказав Зеленський.

Він також переконаний, що як тільки артист перетворюється в політика, до нього можуть застосовуватися санкції.

«Які? Я завжди вважав, що найстрашніша санкція для артиста — коли він вийшов на сцену і побачив, що люди на нього не прийшли. Що може бути сильніше? Але є ще такий момент, як законодавче порушення. Якщо артист порушив закон України — з приводу Криму — тут вже нічого не поробиш. Закон може подобатися або не подобатися, але не виконувати його не можна. А якщо вже ти приймаєш рішення, що йде врозріз з законом — їдеш до Криму і кажеш там, нарешті Кримнаш — ти прекрасно розумієш, чим все закінчиться. Ти зробив свій вибір, і інша сторона має право зробити свій вибір», — додав він.

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

Чтобы получать лучшие новости, подписывайся @ntinua

Зеленський висловився про завершення кар’єри, санкції, Михалкова і Крим
×
Жми «Нравится», чтобы читать нас на Facebook