Зеленський знайшов спосіб перемогти корупцію в Україні: “вимагає перезавантаження”

Кандидат Володимир Зеленський вирішив дати бій розкрадання бюджету

Напередодні новоспечений політик провів у своєму штабі зустріч з співробітниками 20-ти провідних антикорупційних організацій. Що відбувалося на цьому заході, прихильники шоумена показали в ролику на YouTube-каналі “Зе! Президент”.

Володимир Зеленський назвав корупцію однією з головних бід України. Він запропонував фахівцям разом пошукати спосіб боротьби з цим правопорушенням. Учасники зібрання обговорили перші кроки, необхідні для мінімізації і перемоги над корупцією в Україні.

Зеленський знайшов спосіб перемогти корупцію в Україні: “вимагає перезавантаження”

Першим виступив Віталій Шабунін Центр протидії коррупкціі розповів, яка ситуація в воробством бюджету в Україні. Згідно з даними експертів, розкрадання завдали країні збитків на 196 мільярдів гривень. Щоб накопичити таку суму, жителі міста Рівне повинні сплачувати податки 28 років. При цьому середня сім’я з двома працюючими членами щорічно поповнює український бюджет на 4 000 доларів.

Як зазначив доповідач, Володимиру Зеленському вдалося підняти величезну аудиторію. Тому ще до виборів кандидат може розповісти своєму електорату, куди діваються податки в Україні. Адже 30% впевнені: їх виплати ніяк не впливають на оплату державних послуг.

зеленский

Однак є сайт, який дозволяє розрахувати розподіл податків кожного громадянина. Досить вбити в поле дохід за місяць – а сервіс покаже, на що держава повинна була витратити вилучені кошти. Інші доповідачі підтримали цю ідею. Вони вважають, що невігластво громадян сильно впливає на рівень корупції в країні.

За підсумками зустрічі Володимир Зеленський виділив ряд заходів, які мають покращити ситуацію в Україні. Перш за все, він пообіцяв забезпечити повну автономію антикорупційним органам. Політик також має намір забезпечити суд усіма ресурсами, необхідними для якісного і швидкого розгляду справ про корупційні злочини.

Крім того, Національне агентство з питань запобігання корупції вимагає «перезавантаження». Кандидат вирішив набрати нових співробітників під контролем громадськості і міжнародної спільноти.

У реформі потребує і прокуратура. Володимир Зеленський вирішив змусити генерального прокурора звільнити хабарників під громадським наглядом. Він також вирішив перезавантажити органи, що відповідають за відбір суддів і їх звільнення.

А ось Службу безпеки України команда Володимира Зеленського вирішила зовсім позбавити функцій повноважень в сфері економіки і боротьби з корупцією. Вони прийшли до думки, що спецслужба повинна захищати безпеку країни, а не втручатися в роботу спеціалізованих органів.

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

Чтобы получать лучшие новости, подписывайся @ntinua

Зеленський знайшов спосіб перемогти корупцію в Україні: “вимагає перезавантаження”
×
Жми «Нравится», чтобы читать нас на Facebook