ЛЕНТА

Зірка “Інтернів” втратив дружину із немовлям

Дитині всього півтора місяці, актор не знаходить собі місця

У родині зірки серіалу “Інтерни” сталося непередбачуване. Тривалий час 45-річний Дмитро Файнштейн приховував особисті проблеми, але нещодавно саме вони змусили його звернутися до правоохоронців.

Як виявилося, нещодавно його дружина разом із маленькою дитину пішли з дому і не повернулися. Вони вже кілька днів поспіль не телефонують, рідні і близькі гадки не мають, куди могла піти жінка.

Сімейний конфлікт “Інтернів”

Друзі не приховують: банальна сімейна сварка в родині актора обернулася для нього серйозними переживаннями. 20 серпня він посварився з дружиною, після чого Вікторія зібрала речі і пішла з дому разом з немовлям. Відтоді минуло вже чотири дні, проте жінка так і не вийшла на зв’язок з ним. Крім того, вона не тільки перестала перестала відповідати на дзвінки, про її місцезнаходження нічого невідомо навіть родичам.

Стурбований Файнштейн звернувся в правоохоронні органи із заявою про зникнення рідних, і зараз співробітники поліції почали розслідування. Трохи пізніше актор розповів, що ж стало причиною:

“В останні місяці у нас почалися проблеми. У дружини загострилася післяпологова депресія, ми постійно скандалили. У підсумку вона сказала, що поїде до подруги, а сама поїхала в невідомому в напрямку. Сама моя дружина з Латвії, але сумніваюся, що вона повернулася додому, так як паспорт дитини, свідоцтво про народження залишилися вдома. Думаю, вона десь в Москві. Своїм друзям вона взагалі сказала, що йде в монастир. Не знаю, чи будемо ми після цього разом. Ситуація складна, і зараз мене хвилює тільки благополуччя нашої дитини, все-таки, 1,5 місяці всього. Не думаю, що дитині в Латвії буде краще, так як мама моєї дружини теж з гонором. Я тільки сьогодні о другій годині ночі написав заяву в поліцію і взагалі шокований, що хтось в курсі цієї ситуації”, – зазначив він.

Як відомо, Файнштейн зіграв в роль Бондаря в сьомому сезоні популярного ситкому “Інтерни”. Крім цього, на рахунку у актора робота в серіалах “Чужі таємниці” і “Карпов”. Втім, починав свою кар’єру Дмитро зовсім не в знімальних павільйонах.

Так, довгий час він працював технічним дизайнером і викладачем сценічної мови, поки в 2012 році не почав співпрацювати з московським театром “Світ мистецтва”.

Дивіться: як живуть зараз актори серіалу “Інтерни”

Натисніть, щоб прокоментувати

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Події

вгору
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!