Зірка серіалів повісився в СІЗО: моторошна історія

Версія про насильницький характер смерті не розглядається

Актор з «Глухаря» Михайло Фатєєв, заарештований за педофілію, повісився в СІЗО.

Про це повідомляють російські ЗМІ. Артиста знайшли мертвим у столичному СІЗО-3.

Сусід Михайла Фатєєва по камері розповів, що спав у той момент коли все сталося. У камері вони були вдвох. Слова співкамерника Фаиєєва підтвердили записи з камер відеоспостереження.

Версія про насильницький характер смерті не розглядається, уточняет Telegram-канал 112.

За інформацією Telegram-каналу Mash, в останні дні артиста долали душевні терзання, він нібито висловлював думки про «припинення всього».

Нагадаємо, Михайла Фатєєва заарештували 3 жовтня. Його звинуватили в розбещенні 14-річного хлопця і поширенні порнографічних знімків.

Зірка серіалів повісився в СІЗО: моторошна історія

За однією з версій, з хлопцем актор познайомився в метро, після чого став йому надсилати свої еротичні фотографії і натякати на близькість. Про домаганнях з боку зірки «Глухаря» заявив сам підліток. Актора помістили в СІЗО на час слідства.

Зірка серіалів повісився в СІЗО: моторошна історія

Михайло Фатєєв народився 4 липня 1974 року в м. Бухарі, закінчив Нижегородське Театральне Училище, майстерню Заслуженого діяча мистецтв Росії Богомазова. Після закінчення інституту був зарахований до трупи Нижегородського Академічного театру драми ім.М.Горького. З 2002 року — актор Театру Романа Віктюка.

Зірка серіалів повісився в СІЗО: моторошна історія

Знімався у цілій низці відомих в РФ фільмів та серіалів: «Один проти всіх» (кримінал), «Спектр», «Вчитель в законі», «Повернення (бойовик, драма, кримінал), «Ілля, колишній чоловік Марії», «Стоматолог», «Метро», «Лісник» (детектив, кримінал), «Лікар швидкої», » Марш Турецького»(детектив, кримінал, пригоди, екранізація) та «Глухар».

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

Чтобы получать лучшие новости, подписывайся @ntinua

Зірка серіалів повісився в СІЗО: моторошна історія
×
Жми «Нравится», чтобы читать нас на Facebook