Злочинний режим допоміг «Реалу» стати чемпіоном

Як передає replyua.net, український політик, політолог Тарас Чорновіл зазначає, що, якби цей тиждень був у Верховній Раді пленарним, то сьогодні б проходив Погоджувальна рада. А, якби він проходив, то на ньому б виступала головна опозиціонерка країни і потенційний кандидат в президенти України.

Політолог зазначає, що почули б ми обурене зі сльозинками на очах і металевими нотками в голосі: Дорогі мої громадяни України! Цей злочинний режим остаточно вирішив узурпувати владу і фальсифікувати все, що тільки можна. Вони вчора заявили, що переміг «Реал». Але всім відомо, що ця жалюгідна маріонетка Порошенко може вигравати тільки завдяки продажним суддям, безсовісний до сих пір не оновленим складом ЦВК і підлим маніпуляціям.

Всі чесні соціологи з групи Рейтинг та КМІС підтвердили, що насправді вчора, незважаючи на підлість і жорстокість влади олігархів Порошенко, перемогла «Батьківщина»! Ми будемо відстоювати нашу перемогу і спільними зусиллями скинемо цю злочинну владу разом з її підступними і продажними Реалом!

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

Чтобы получать лучшие новости, подписывайся @ntinua

Злочинний режим допоміг «Реалу» стати чемпіоном
×
Жми «Нравится», чтобы читать нас на Facebook