ЛЕНТА

Злочинці, держзрадники та друзі сепаратистів: хто намагається пролізти в новостворене Державне бюро розслідувань

Директор відомства відмовився призначити майже 30 керівників територіальних управлінь

Державне бюро розслідувань, яке намагаються запустити в Україні вже майже п’ять років, запрацює у вересні. Про це заявив сьогодні на брифінгу директор відомства Роман Труба.

За його словами це відбудеться не дивлячись на те, що він відмовив конкурсної комісії в призначенні переможців конкурсу на 27 керівних посад у територіальних управліннях відомства.

«Сьогодні прийняв рішення – відмовити конкурсної комісії в розгляді питання про призначення 27 осіб на керівні посади. Я хочу подякувати всім кандидатів, які взяли участь у цьому конкурсі. Перш за все, я хочу подякувати тим кандидатам, які перемогли в цьому конкурсі. Можливо, все 27 є професійні. Я впевнений, що абсолютна більшість відповідає цьому. Існуючі підозри щодо них могли бути зняті, якби директор отримав результат поліграфа. У той же час конкурсна комісія не дозволила мені це зробити і не дозволила дізнатися про це», – заявив Труба.

У той же час він зазначив, що один з переможців фігурує в кримінальному провадженні пов’язаної з державною зрадою, в іншого кандидата члени сім’ї фігурують у декількох кримінальних виробництвах по легалізації коштів, отриманих злочинним шляхом, ще один кандидат не гребує спілкуванням з сепаратистами.

Але територіальні відомства все ж не залишаться без керівників. Роман Труба придумав, як врятувати становище і відкрити ГБР вчасно.

«Непризначення керівників територіальних управлінь і структурних підрозділів центрального апарату не стане перешкодою для запуску ГБР. Тому моє третє рішення: я призначаю на посади заступників директорів територіальних управлінь кандидатів, які перемогли в конкурсі та щодо яких я вже провів спеціальну перевірку. Я призначаю виконуючих обов’язки керівників структурних підрозділів центрального апарату», – сказав він.

За словами директора ГБР, фактично бюро почало працювати ще минулого тижня.

«Минулого тижня були прийняті на роботу перші переможці конкурсу. Так, 50 – це не багато для функціонування такого органу, але це перший крок, який свідчить, що ми вже працюємо як державний орган. Але, звичайно, працювати як правоохоронний орган – починати перші кримінальні виробництва – ми зможемо, тільки коли сформуємо слідчі підрозділи територіальних управлінь », – резюмував Роман Труба.

Натисніть, щоб прокоментувати

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Події

вгору
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!